קורס ללימוד רוסית

קורס ללימוד רוסית לפי ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון

רוצים ללמוד רוסית ברמה גבוהה ואתם מתלבטים היכן לעשות את זה הכי טוב? ערן כץ ידריך אתכם מהשלבים הראשונים של לימוד הרוסית ועד שתדברו באופן שוטף. בכל זאת, ללמוד משיאן גינס בזיכרון זה לא דבר שבשגרה וכאן יש לכם את ההזדמנות.

קורס ללימוד רוסית לפי ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון |

כדי ללמוד משהו כמו שצריך, אפשר למצוא קורסים רבים ומגוונים ברשת אך לעשות את זה באופן מקצועי – שיאן גינס בזיכרון יכול להיות הדבר הטוב ביותר עבורכם כדי ללמוד ממנו.

רוסית היא שפה מהפחות קלות שיש בעולם. אם אתם רוצים להצטיין בדיבור וקריאת השפה באופן עקבי ורציף, עשו זאת רק דרך המומחים. בכל זאת, אתם מוציאים כסף על קורס  ללימוד רוסית, למה לא אצל הטובים ביותר?!

למה ללמוד רוסית? |

כשהתחלתי ללמוד רוסית כסטודנטית צעירה לתואר שני בהיסטוריה, דיבור השפה בשטף נראתה חלום בלתי מושג. עכשיו אני מדברת שוטף שנים רבות מבחינה תפקודית אבל אני עובדת קשה כדי לנסות ולהעלות את המשחק שלי ברמה המתקדמת.

המאמצים הפגומים שלי משאירים אותי צנועה עוד יותר לפני השפה העצומה הזו. מאתגר אם כי לעתים קרובות התהליך הוא, לימוד רוסית העשיר את חיי בצורה קיצונית.

הסיבה הטובה ביותר ללמוד רוסית |

רוסיה עצמה היא תשובה ענקית לשאלה "מדוע ללמוד רוסית?". אם אתם יכולים, בקר במדינה ולקבל טעימה מלשונה גם אם, בניגוד אלי, אין לכם שום כוונה לחיות ולעבוד בה ולהפוך לחוקרי חיים של המקום ותרבותו.

אתם מכירים את הנתונים הסטטיסטיים: הפדרציה הרוסית היא המדינה הגדולה ביותר בעולם, המכסה כשמינית ממסת האדמות בעולם ומשתרעת על פני שמונה אזורי זמן (תשע אם סופרים את המובלעת של קלינינגרד במערב). יש מגוון רחב של אקלים ונופים (בעיקר עצומים) שצריך לחקור.

השפה הרוסית יכולה לעזור לכם פלאים בכל מה שקשור למחקר הארץ ולמחקרי תרבות שונים ששייכים לרוסים. רוצים להתקדם בידע שלכם, למדו רוסית אצל הטובים ביותר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מגמות עיצוב אתרים ב-2020

10 מגמות עיצוב אתרים ב-2020

משתמש האינטרנט הממוצע לא יבחין בזה, אך מגמות עיצוב אתרים תמיד משתנות. כולנו יכולים להסכים שמה שהיה בנות ה-90 לא נכון ל-2020. 10 מגמות עיצוב

קרא עוד »
מערכת לניהול לידים

מערכת לניהול לידים

 ניהול לידים בצורה נכונה זה דבר אשר מבטיח מיצוי מלא של הפוטנציאל בפנייה אל לקוחות חדשים. מכיוון שלקוחות חדשים הם דבר חשוב מאוד לכל עסק,

קרא עוד »
שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים הם שירותים נחוצים מאוד עבור כל עסק כיום. ידוע לכל שאנו חיים בעולם וירטואלי, אשר בו יש צורך בסיסי בקווי תקשורת תקינים

קרא עוד »