חבילת אינטרנט לבית

איך לבחור חבילת אינטרנט לבית?

כיום ניתן יהיה למצוא אינטרנט כמעט בכל בית בישראל, בכל מוסד אקדמי כזה או אחר, בבתי עסק, בקניונים ובכל מקום למעשה. האינטרנט נגיש ונוח עבורנו והוא משמש אותנו לאינספור דברים. לצערנו הרב עם המבחר הגדול של ספקיות האינטרנט והתשתית אנחנו עדיין שומעים אנשים הפונים אלינו כאות מצוקה מכך שאינם יודעים על מה הם משלמים, טוענים שהאינטרנט לא מספיק מהיר, שהשירות לא מספיק טוב ושאם הם רוצים להתנתק מעבירים אותם מנציג אחד לשני ללא סוף. אנו בחברת טריפל C יכולים להציע לכם את הספק והתשתית במקום אחד, ללא התחייבות וכאשר יש לכם שליטה על כל מה שקשור בחבילה שלכם ללא דאגות וללא צורך בשיחות עם נציגים אם לא תרצו בכך. רגע לפני שנסביר לכם על איך לבחור חבילת אינטרנט שמתאימה לביתכם בואו ונבדוק תחילה את השימושים השונים של האינטרנט בחיינו.

כיצד האינטרנט משתלב בחיים שלנו?

השימוש שלנו באינטרנט תהיה הבסיס לבחירת חבילת האינטרנט שלנו. למעשה, אולי אפילו הפרמטר העיקרי. נסביר – בהנחה שאתם רק רוצים לגלוש מעט באתרי חדשות מפעם לפעם ולקרוא כתבות ברשת או אפילו להשתתף בדיונים בפורומים וקהילות שונות – אתם יכולים להסתפק בחבילת אינטרנט בסיסית ומוזלת. במידה ואתם עושים שימוש באינטרנט לצרכי עבודה, מורידים המון דברים מהאינטרנט (משחקים, סרטים ועוד) או צופים אונליין בסרטים, משחקים במשחקי אונליין ועוד – כדאי לבחור בחבילת אינטרנט מתקדמת ומהירה יותר.

איך נבחר חבילות אינטרנט המתאימות לצרכים שלנו?

  • כמה מחשבים מחוברים לרשת? – בדרך כלל עושים חבילת אינטרנט אחת בכל בית ואם יש כמה מחשבים בבית כולם מחוברים לאותה הרשת. ככל שיותר מכשירים מחוברים לאותה הרשת ומתחלקים במהירות הגלישה כך כל מחשב יהיה איטי יותר בחיבור שלו לאינטרנט ולכן כדאי יהיה להגדיל את החבילה שלכם.
  • האם אתם משתמשים בשירותי סטרימינג? – חיבורים לנטפליקס, סלקום TV, אפל TV ושירותים שכאלה מצריכים חיבור לאינטרנט וגוזלים מנפח הגלישה שלכם ומהירות האינטרנט כמובן. במקרים כאלה צריך גם כן חבילת גלישה מהירה ואיכותית.
  • שירות לקוחות – האם שירות הלקוחות של החברה בה אתם עושים תשתית וספק הינה מוגבלת לשעות מסוימות במהלך היום? האם קשה לתפוס את החברה בטלפון?
  • מחיר – האם המחיר הנו אטרקטיבי ומתאים לתקציב שלכם? האם אתם מקבלים גם תשתית וגם ספק במקום אחד?

מהו האינטרנט החכם של טריפל C?

האינטרנט החכם של טריפל C מציע חבילות אינטרנט אטרקטיביות במחירים הזולים בישראל. החברה מחוברת לכבל תת ימי ולתשתית האינטרנט החזקה בישראל ומספקת לכם שירותי ספק ותשתית במקום אחד. אינכם צריכים לקבל שירות לקוחות משני מוקדים שונים ששולחים אתכם מאחד לשני, אינכם צריכים לקבל 2 חשבוניות נפרדות, המחיר זול יותר ואינטרנט חכם זה אומר שתהיה לכם שליטה אונליין לגבי היקף החבילה שלכם והמחיר שתשלמו בכל חודש. תוכלו לעשות שינויים בחבילה ואף להתנתק מהשירות מתי שתרצו ללא צורך בהמתנה לנציג או שיחות עם נציגי שימור לקוחות למיניהם שיוציאו לכם את המיץ.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: