קובי ואודי אגאי

קובי ואודי אגאי

עולם האינטרנט בכלל ועולם האינטרנט הישראלי בפרט, מלא באנשי חזון ועשייה אשר ממציאים מוצרים שונים, משדרגים מוצרים קיימים, מייצרים מוצרי אינטרנט שונים, בין אם זה לקהל הרחב ובין אם זה לעסקים ובעלי מקצוע.

אך לא כל אחד מהם הוא בהכרח מקצועי, ייחודי, לא כל אחד מהם יודע בהכרח לייצר את המוצר הטוב ביותר, בין אם זה ללקוח שלו ובין אם זה לעולם האינטרנט בכלל. לשם כך אנחנו נדרשים להיזער באנשים רציניים, ייחודים, אנשים שיודעים לספק את המוצר הטוב ביותר, תוך התבוננות רחבה בצרכים של הלקוח וכן של הגולשים בכלל.

קובי ואודי אגאי, בעלי חברת AGHAI, הם דוגמא לאנשי אינטרנט שיודעים לייצר מוצרים בדיוק על פי הצרכים הנדרשים, הן ללקוחות שלהם והן לקהל הרחב. החברה אשר בבעלותם והם הדמויות המרכזיות בה, יודעת לייצר אתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות וכן מוצרי אינטרנט אחרים, ברמה הגבוהה ביותר. בין אם זה עבור עסקים בסדרי גודל שונים, בין אם זה עבור בעלי מקצוע בתחומים מגוונים, ובין אם זה עבור לקוחות פרטיים שמעוניינים להקים אתר אינטרנט או כל מוצר אינטרנטי אחר.

קובי ואודי יודעים לעשות את זה, בזכות ניסיון רב שהם צברו במהלך השנים, בזכות הידע שהם אספו ממקורות שונים ומגוונים וכן דרך ניסוי וטעייה בפרויקטים מגוונים, וכן בזכות היכרות עם עולם האינטרנט הבינלאומי והישראלי. הם למדו להכיר את הצרכים של הלקוחות שלהם, למדו לאפיין אותם בצורה נכונה, ובהתאם לכך, הם ידעו כיצד לייצר את המוצרים הטובים ביותר.

צריך לומר, החברה שברשותם עובדת עם לקוחות מתחומים שונים ובסדרי גודל שונים, זה אומר שהם יודעים כיצד לבנות אתרי אינטרנט או חנויות וירטואליות וכן מוצרי אינטרנט אחרים, עם תקציבים בסדרי גודל שונים, גדולים וקטנים, הם יודעים כיצד לעבוד עם עסקים ובעלי מקצוע שפונים לקהל של מאות אלפים וכן כאלה שפונים לקהל יותר מצומצם ועוד. מדובר על דברים שלא כל חברה בשוק יודעת לעשות ובטח לא ברמה גבוהה כמו שאודי וקובי יודעים לעשות, בזכות הניסיון והידע שעומד לרשותם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: