פוטושופ – הכל על עיצוב תמונות

פוטושופ

תוכנת הפוטושופ מבית חברת אדובי נחשבת לתוכנה מספר אחת היום בשימוש מעצבים גרפיים, צלמים ועוד אין ספור ענפים מתחום העיצוב גרפי רב תחומי, נוכל לראות שימוש רחב בעולם האופנה מו מבצעים עבודות על דוגמנים ודוגמניות כדי לשפר את איכות הצילום או הלוקיישן, שימוש בהדמיות דיגיטליות לעיצוב פנים ועוד אין ספור תחומים נוספים שכתבה זו לא תגמר לעולם אם נתחיל לפרט לכם את כל התחומים הללו. בכתבה זו  ניתן לכם פרטים רחבים על עולם הפוטושופ וגם נאפשר לכם לראות סדרת סרטונים מדהימה על יכולותיה של התוכנה ועם קצת יצירתיות של מעצבי גרפיקה להוציא עיצובים גרפיים מדהימים בשימוש של תמונות.

 

 פוטושופ עיצוב ועיבוד גרפי לתמונות

אז למה הפוטושופ מעולה בעיצוב ועריכת תמונות? בתוכנה יש מאות של פקודות שעושות לצלמים את החיים קלים מאוד, החל מפקודות של תיקוני אור וצל ועד תיקון של הטמעת שמיים במידה והשמיים בתמונה יצאו לכם לבנים או בכלל לא יצאו, כתוכנה מניפולטיבית מספר אחת פוטושופ תוכל לעשות לתמונה כל מה שאתם רק רוצים מה שתוכנות אחרות לא יכולות לעשות כדוגמת לייטרום שנכנסה בשנים האחרונות לתת מענה נוסף לעיבוד גרפי וצילום, בגלל שהתוכנה הנה תוכנה גרפית אז צלמים מוצאים בה שימוש רחב ביצירה של עיבוד סלקטיבי על אזורים מסוימים ולא על כל התמונה מה שתוכנות אחרות עושות, כולנו יודעים שתמונה דיגיטלית לעולם לא צריכה עיבוד על כל התמונה אלה על חלק שיצא לא מוצלח. פוטושופ בשימוש עולם הצילום מהיום בו פותחה התוכנה כבר מעל 25 שנה, חברת אדובי כל הזמן משפרת את הפוטושופ כדי לתת לענף הצילום לעשות עיבוד גרפי מהיר ויעיל לתמונות.

 

פוטושופ לעיצוב גרפי  – סרטוני הסבר על גרפיקה וצילום

כיום פוטושופ נחשבת לתוכנה מספר אחת לשימוש של גרפיקאים ומעצבים, התוכנה מספקת את רוב שירותי העיצוב גרפי על ידי תמונות, החל מהכנת מודעות גרפיות ועד ליצירת מניפולציות מדהימות על תמונות למשיכת הצופים. הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר מדהימים כדי שתקבלו מידע מדהים איך לעבוד בתוכנות הגרפיות ועיצוב בכלל מהו. לצפייה בסרטונים מדהימים על תוכנת פוטושופ יאפשרו לכם להבין איך עובדים בה בצורה מהירה כדי לבצע עיצובים גרפיים מדהימים ועם טיפה יצירתיות. כמובן שזה לא משנה כמה אתם יודעים את התוכנה, השילוב בין כל הפקודות יוצר את עבודת העיצוב גרפי בתוכנת הפוטושופ החל משילוב של תמונות עם צבעים נכונים, הפיכת תמונה לישנה ועוד אין ספור אפקטים שיכולים בהחלט לתת לכם רעיונות על עיצוב תמונות.

 

פוטושופ עיצוב אלבומים דיגיטליים

בתעשיית התוכנות יש אין ספור תוכנות חינמיות להכנת אלבומי דיגיטל וכל זה בחינם, פוטושופ הייתה ותמיד תהייה התוכנה מספר אחת להכנת אלבומים דיגיטליים מקצועיים, צלמים מעדיפים לעבוד עם התוכנה כי היא לא נותנת את סגנון העיבוד תמונה אלה אפשר לקחת את הסגנון הזה גם לעיבוד גרפי וגם לעיצוב התמונה תוך כדי עיבוד, פוטושופ נחשבת לתוכנה מהירה בה תוכלו לעצב כל אלבום תמונות דיגיטלי לכל מטרה החל מהכנת אלבומים דיגיטלים ניו בורן ועד לילדים או לחתונות, תוכלו לזרוק אין ספור תמונות בכל מיני גדלים ולעצב לכם עמודים, בכל עמוד תכניסו מספר תמונות כדי לא ליצור עומס על העמודים, כיום יש אין ספור גדלים של אלבומים דיגיטליים ומומלץ ליצור קשר עם בית הדפוס לפני התחלת העבודה עם האלבום דיגיטלי כדי להיות מסונכרנים עם בית הדפוס והלקוחות. כיום יש אפשרות גם להציג את זה באינטרנט עם תוכנות מיוחדות שמאפשרות לדפדף בין כל עמודי האלבום אונליין.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפקת סרטוני תדמית – בואו ללמוד על התהליך
אם חשבתם על האפשרות להפיק סרטון תדמיתי לעסק שלכם, ועל הדרך מעניין אתכם לדעת גם כיצד פועל כל התהליך...
קרא עוד »
נוב 27, 2018
איך מוציאים ספר לאור?
תהליך הוצאה לאור של ספר הינו ארוך ומורכב. ישנם סופרים שיבחרו לבצע את ההוצאה באופן עצמאי. אך לרוב...
קרא עוד »
אפר 12, 2021
חושבים לפנות אל חוקרים פרטיים? עיינו במאמר שלפניכם 
למרות שהנטייה של רוב האנשים היא להאמין לאנשים הסובבים אותם, יש סיטואציות בחיים שבהן זה לא כל כך פשוט....
קרא עוד »
נוב 16, 2022