אחסון אתרים בחינם VS אחסון אתרים בתשלום

אחסון אתרים בחינם VS אחסון אתרים בתשלום

בעידן הטכנולוגי של היום ניתן לראות כי לכל עסק יש ברשותו אתר אינטרנט. מכיוון שהשימוש ברשת האינטרנט הפכה להיות כל כך נגישה ופשוטה לכולם מכל מקום ובכל זמן, כולם משתמשים ברשת כדי למצוא דברים, לקבל מידע יעיל וגם לצרכי עבודה שונים.

אתרי אינטרנט הפכו להיות דבר הכרחי עבור עסקים קטנים וגדולים, ממש כמו הצורך של כל ארגון בחבילת­ אופיס 365 , כך שהביקוש לבנייה ואחסון של אתרים שונים הפך להיות דבר נפוץ במיוחד בשנים האחרונות. כדי האתר של העסק יצליח למשוך אליו גולשים שיכולים להפוך ללקוחות פוטנציאליים, הוא מוכרח להיות בעל מראה יפה ומזמין, וגם להיות שימושי ונגיש בהתאם עבור קהל הגולשים הגדול.

עניין המאה והנגישות של האתר תלוי כמובן באדם או החברה שבנתה ועיצבה את אתר האינטרנט, אך גם בחברת האחסון של האתר.

מהו אחסון אתרים

כל אתר אינטרנט שקיים ברשת מוכרח להימצא על גבי שרת. השרת הוא למעשה הבית של האתר, כך שכדי להגיע אליו מנוע החיפוש שולח בקשה לשרת לביקור באתר וכך השרת מציג את אתר האינטרנט הרלוונטי שהגולש חיפש במנוע החיפוש. בעבר היה נהוג לאחסן אתרי אינטרנט על שרתים פיזיים שהיו נמצאים במחסנים או משרדי החברה, אך מכיוון שמדובר בדבר גדול ומגושם שדורש מקום רב – האחסון של השרתים עבר להיות וירטואלי באמצעות רשת האינטרנט, כמו שיטת הגיבוי או אחסון מידע שניתן במסגרת שירותי ענן לעסקים.

בדרך הזו כל אחד יכול לאחסן את האתר שלו בכל שרת וירטואלי שהוא רוצה, ולקבל מעטפת שלמה של שירות ותמיכה בהתאם. ניתן למצוא היום שירותי אחסון אתרים שמציעים חבילות מותאמות אישיות לפי תשלום חודשי קבוע, וגם שירותי אחסון המציעים אחסון אתר ללא עלות.

כיצד בוחרים שירות אחסון איכותי

למרות שעניין אחסון האתר ללא עלות נשמע מפתה, חשוב להבין את החסרונות של אחסון שכזה. אחסון אתר בחינם עלול לגרום לאתר להיות איטי במיוחד, דבר שמשפיע מאוד על החוויה של הגולשים שעלולים להימנע מכניסה עתידית נוספת אל אתר כזה. לכן, מומלץ לבחור אחסון אתרים שהם איכותיים, יעילים ומהירים ולא רק על פי מחיר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

5 תפקידים של מנהל רשתות

5 תפקידים של מנהל רשתות

בשנים האחרונות כל עידן הטכנולוגיה עבר שינוי משמעותי  ישנם לא מעט מקצועות הקשורים לטכנולוגיה אשר נחשבים לבכירים ביותר בשוק התעסוקה. לכן אנשים רבים עושים כל

קרא עוד »
איך מרוויחים מאפליקציה חינמית

איך מרוויחים מאפליקציה חינמית?

שוק האפליקציות הולך וגדל משנה לשנה. בחנויות האפליקציות ניתן לראות מיליוני אפליקציות מסוגים ומטרות שונות כמו אפליקציות משחקים, אפליקציות מידע בנושאי פנאי או לייף סטייל,

קרא עוד »
בלוג וורדפרס מומלץ

בלוג וורדפרס מומלץ

כיום, מאז נוסד אתר וורדפרס המצוין, נוספו לו כמות עצומה של אתרי המלצות, כלומר בלוגים, אשר מציעים מגוון רחב של מאמרים וכתבות בכל מה שקשור

קרא עוד »