מאגר תמונות לשימוש חופשי

מאגר תמונות לשימוש חופשי

פעם אנשי קידום אתרים בגוגל או אנשי שיווק רבים אחרים, ובכלל אנשים שרוצים להעביר מסר מסויים, היו מתקשים למצוא מאגרי תמונות לשימוש חופשי איכותי כי באמת לא היו הרבה כאלה.

עם התפתחות האינטרנט והצטרפותם של מפלצות בשוק שמכילות מיליוני תמונות במנועי החיפוש שלהן, שימוש במאגר תמונות לשימוש חופשי הפך ליותר ויותר נפוץ בעיקר בגלל התחרות הגדולה שנוצרה בשוק.

אז תראו, יש מספר גופים מאוד מוכרים היום שתוכלו להשתמש בתמונות שלהם מבלי לפגוע בזכויות יוצרים ובזכויות מסחריות אחרות, נסכם אותם בקצרה בכתבה זו.

שלושה אתרים עיקריים למאגר תמונות בשימוש חופשי

  • Unsplash
  • StockVault
  • Pixabay

אפשר לומר שאלה האתרים המובילים היום שמאפשרים לכם להשתמש בתמונות ללא זכויות יוצרים והגבלות אחרות כדי שתוכלו להשתמש בתמונות למטרותיכים האישיות.

כאמור, למצוא היום מאגר תמונות לשימוש חופשי זהו מטרה די פשוטה והקושי הזה נפתר מזמן באמצעות "גוגל".

הקושי האחר שכל מי שמתעסק באינטרנט נתקל בו היום זה בעיקר למצוא תמונות איכותיות מבחינת גודל ומבחינת מסר.

איך למצוא את התמונות המתאימות והמדוייקות ביותר עבורכם?

אז תראו, תוכלו באמת למצוא המון תמונות מהמון מאגרים שונים לשימוש חופשי כי זו באמת לא הבעיה המרכזית היום.

אם אתם מתעסקים בשיווק אינטנסיבי ובאמת יוצרים המון מאמרים וזקוקים למאות ואלפי תמונות, אז באמת כדאי שתשמשו במאגרים חינמיים או בנק תמונות בתשלום כי אחרת מדובר בהוצאות רציניות של משאבי חיפוש אחר תמונות טובות.

מצד שני, אם מדובר בחברה עם תקציבים שהמטרה המרכזית שלה היא ליצור מיתוג ובידול, מומלץ ואף רצוי לרכוש תמונות איכותיות כי זה יעשה את רוב ההבדל.

לרוב גם תתקלו בבעיות של גודל התמונה הן מבחינת הפיקסלים והן מבחינת משקל.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

נעלי כלה באינטרנט

נעלי כלה באינטרנט – האם זה כדאי?

יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש היום מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, בפרט כשמדובר על בגדים ונעליים. הם מעדיפים לעשות את הרכישה דרך האינטרנט, מאחר וזה אפשרי,

קרא עוד »
לייקים באינסטגרם

לייקים באינסטגרם

אינסטגרם זו זירה מקוונת מרכזית לפרסום בתחום הלייף סטייל, אופנה, תכשיטים. זה המקום שבו אמנים וסלבריטאים נוצרים או מתפתחים ופורחים. מכיוון שהפעילות ברשת חברתית זאת

קרא עוד »