מהם אתרי מאגרי תמונות ולמה כדאי לכם להכיר אותם?

הדרך הקלה למצוא עסקים באינטרנט

אם תשאלו ילד ממוצע בן 7 ומעלה כיצד לחפש עסקים באינטרנט, או אפילו אדם ספציפי, קרוב לוודאי שהוא יגיד לכם בפשטות "גוגל". התשובה הזו היא כמובן נכונה, אך מה בנוגע לפרטי מידע נוספים שתרצו לקבל אודות המקום? אם מדובר בחנות למשל – מהו טווח המחירים הנהוג בה? מהי חוות הדעת של לקוחות קודמים בנוגע לחוויית השירות והייעוץ? וחשוב אולי מכל – מהם המוצרים המדויקים הנמכרים במקום? 

מציאת עסקים באינטרנט – הרבה יותר ממוקד ממנועי החיפוש

חשבו על כך. כיום (ובמיוחד בעידן בו ניתן למצוא מאות ואלפי פריטים למכירה אצל סוחר שנמצא בקצה השני של העולם), איננו יכולים להסתפק עוד רק בפרטים יבשים כמו שעות פתיחה ומספר הטלפון של החנות: אנו מעוניינים לדעת מהי החוויה הכוללת של השהייה במקום – מידת המקצועיות והאדיבות של המוכרים, המלצות אמיתיות מפי לקוחות שביקרו במקום לאחרונה (ולא לפני 5 שנים), מענה לשאלות ספציפיות ועוד ועוד – כל אלה הם פריטי מידע חיוניים שהופכים להיות יותר ויותר רלוונטיים עבורנו כיום, וחשוב שיהיה מקום המאגד את כל המידע הזה יחד. למרבה המזל, יש מי שכבר חשב על כך.

למידע על פרסום לעסקים באינטרנט במאמר הבא.

מציאת עסקים באינטרנט – הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע

אם להניח לרגע לענקית החיפוש גוגל (ומבלי לזלזל בכבודה חלילה), כיום ישנן יותר ויותר יוזמות מקומיות המציעות שירותי אינדקס ממוקד לעסקים, בהם מציאת עסקים באינטרנט הופכת לאסופת מידע חיוני ומקיף במיוחד. כך לא תוכלו למצוא רק חנויות ובתי עסק בתחום שאתם מחפשים בקרבת מקום, אלא גם לקבל מספרי טלפון רלוונטיים במחלקות השונות של המוסד הרצוי (גם כאלה שקשה להשיג באינטרנט ואפילו באתר הרשמי של הארגון), טיפים ומידע חיוני אודות הפנייה שלכם והביקור במקום.

מתי התרחשה המהפכה?

לאט לאט ומבלי ששמנו לב לכך, בתי העסק והפורטלים המקומיים הבינו שכיום פשוט לא ניתן להסתפק בפרטים היבשים אודות בתי העסק השונים הניתנים במנועי החיפוש הגדולים, מה גם שהתנאים הקיימים באינטרנט כבר היו קיימים ומוכנים לאפשרות טובה ויעילה יותר. כעת כל שדרוש היה לצרף את בתי העסק בזה אחר זה לרשימה, להוסיף לכך את חוכמת ההמונים, והתוצאה לפניכם: אינדקסים עסקים איכותיים וממוקדים, המציעים מגוון רחב ומקיף של פריטי מידע, אודות כל עסק וגוף שתבחרו.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שרתי VPS מתקדמים

השרתים שחשוב שתכירו

כשאנחנו מתכננים לבנות אתר אינטרנט משלנו, יש שלב מסוים בו אנחנו צריכים "לצאת" החוצה, כלומר העבודה לא יכולה להתבצע אך רק בתוך אצלנו במשרד או

קרא עוד »