אבטחת מידע בענן

אבטחת מידע – איך שירותי ענן שינו את התמונה

ישראל היא אחת המדינות המאוימות ביותר בעולם מבחינת איומי הסייבר. זו תהיה טעות מצדכם לחשוב כי אתם לא נמצאים בראדר של ההאקרים וכי רק משרדי הממשלה או אנשי הביטחון חשופים לאיומי סייבר. המגזר העסקי מעניין מאוד את הסינים, את הרוסים, את האיראנים וגם חברות מתחרות מאירופה, יפן וארצות הברית. בגלל שישראל היא כל כך מובילה בתחום ההייטק ובתחום הטכנולוגי ניתן לומר כי האיומים עליה הם כל כך חריפים ונרחבים. על רקע זה ניתן לומר כי אם יש לכם שירותי ענן בחברה אתם צריכים לשים דגש עצום על אבטחת המידע שלהם. ככל שהשירותים הללו יהיו יותר מוגנים מפני חדירות כך העסק שלכם יהיה יותר בטוח. לצד זאת, עליכם להבין כי ממש כפי שניתן לחדור לענן כך ניתן לחדור גם לרשת של העבודה ועל כן ענן הוא ממש לא פחות איכותי מכל אמצעי אחסון אחר ואולי אף יותר בטוח.

בוחרים חברת ענן? שימו לב לניסיון שלה

אם אתם מחליטים לבחור חברת ענן אנחנו מציעים לכם בכל תוקף לשים דגש עצום על הניסיון שלה. עליכם להבין כי ככל שחברה תהיה יותר מנוסה כך סביר להניח כי היא תיתן שירות יותר טוב. עליכם גם להבין כי חברה מנוסה תציע הגנה הרבה יותר לרשת הענן שלה וזאת מכיוון שהיא כבר נתקלה בכל סוגי האיום האפשריים ועל כן היא יודעת להתמודד עם האיומים הללו בצורה הטובה ביותר שיש. על כן ניתן לומר כי ניסיון הוא דבר משמעותי ביותר שיש לתת עליו את הדעת כאשר אנחנו בוחרים חברת ענן.

נסו לקבל המלצות על חברת הענן לפני שאתם בוחרים בה

אך ניסיון הוא לא חזות הכול ולצדו אנחנו צריכים לבחון דברים נוספים. בכדי לעמוד לעומק על קנקנה של חברה אנחנו ממליצים לכם לנסות ולקבל עליה המלצות מלקוחות עבר שלה. כך תלמדו על רמת ההגנה של החברה, על התמיכה שהיא מספקת, על האמינות שלה ועל עוד שלל של נושאים אשר יעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר לשירותי ענן.

מידע נוסף באתר של cloudcom.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

seo קידום אתרים

seo קידום אתרים

היום כמעט כולם כבר מכירים את המונח- SEO, מאחר ומדובר על אחד הנושאים החמים ביותר בשוק. קידום אתרים הפך למיינסטרים, ברגע שרוב החברות ורוב בעלי

קרא עוד »
דיו למדפסת Brother

דיו למדפסת Brother

יש לכם מדפסת של חברת Brother ונגמר לכם הדיו? מעוניינים לרכוש דיו למדפסת Brother במחיר אטרקטיבי? מחפשים מקום לקנות בו דיו איכותי של Brother? אנחנו

קרא עוד »