למה כדאי לעבוד עם מקדם אתרים פרילנסר

אם ניסיתם לבדוק עם מי לעבוד, כנראה שהבנתם מיד שיש לכם שתי אפשרויות מרכזיות. אפשרות אחת היא לעבוד עם חברה שעובדת עם מאות לקוחות עם מוניטין מעולה, המחיר לרוב יותר גבוה, אך זהו גוף מוכר שמוכיח את התוצאות שלו.

לעומת זאת, יש לכם אפשרות אחרת. לעבוד עם מקדם אתרים פרילנסר פרטי שיעבוד על קידום האתר שלכם, המחיר זול יותר, הוא לא משווק כמו חברה, אבל יכול להיות שהוא עושה עבודה מעולה.

אז איך תדעו מה לבחור? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

לעבוד עם מקדם אתרים או חברה?

יש יתרונות לעבודה עם חברה מול מומחה קידום אתרים בודד וגם לפרילנס בודד מול חברה. בשורות הבאות תלמדו אודות ההבדלים בין שני השירותים.

חברה גדולה ואמינה יכולה להשיג לכם תוצאות בזמן מהר יותר בגלל הקישורים הנכנסים והיוצאים שהם עושים בכמויות לכל הלקוחות שלהם. הם יכולים להכניס אתכם לאתרים הנכונים ביתר קלות, דבר שלפרילנסר בודד אין יכולת לעשות.

כמובן שגם כאשר אתם בוחרים לעבוד עם חברת קידום אתרים מומלץ לבדוק היטב את צורת הקידום של החברה ואת התוצאות שהיא משיגה ללקוחות שלה. זה קריטי משום שחברה גדולה לא בהכרח אומר שהיא יכולה להשיג את התוצאות שאתם רוצים, אולם המחיר, תמיד יהיה יותר גבוה.

לעומת זאת, כשאתם עובדים עם פרילנס שיכול להראות לכם את התוצאות שלו, אתם מבינים שהוא מומחה קידום אתרים, אתם מרוויחים יחס אישי, אתם יכולים לדבר אתו על התוכן שהוא מעלה, לעומת חברות גדולות שהם עושים לכם את הקידום בלי שום התערבות מצידכם על איכות התוכן או הסגנון.

המחיר כמובן גם יותר זול. ומעל הכול, אתם עובדים מול אדם, מומחה קידום אתרים עם פנים אמיתיות ולא מול חברה עם שירות לקוחות.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הן דרישות התפקיד של מנהל רשת?
הדרישות הספציפיות למשרות בתחום ניהול הרשתות יכולות להשתנות ממשרה אחת לאחרת, אם כי במקרים רבים ניתן...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
יתרונות של היתרי בנייה שכדאי להכיר
היתרי בנייה, שלעיתים נתפסים כצורך בירוקרטי בתהליך הבנייה, טומנים בחובם מספר עצום של יתרונות החורגים...
קרא עוד »
דצמ 26, 2023
גמלת סיעוד בכסף
משפחות רבות שנזקקות למטפל סיעודי עבור יקירן לא יודעות שהן משלמות מחיר גבוה מדי שהולך לחברת הסיעוד...
קרא עוד »
אוג 17, 2022