למה צריך לקחת בחשבון שיווק אתרי מסחר בבניית חנות וירטואלית?

אנשים רבים כיום רוצים לייצר הכנסה נוספת או עיקרית באמצעות האינטרנט. בשל הביקוש הרב החלו כפטריות אחרי הגשם לצוץ אינספור מדריכים וקורסים שונים המלמדים על שיטות מסחר באינטרנט והקמת חנויות אלקטרוניות ועוד. כיום ניתן לבנות חנות וירטואלית יחסית בזול לעומת מה שהיה לפני עשור ויותר וגם המסחר האלקטרוני היום הרבה יותר פופולרי מאשר בעבר.

 

בניית חנות וירטואלית:

השלב הראשון שלכם תהיה לבנות את אתר החנות שלכם. בניית חנות וירטואלית מקצועית תיעשה על ידי חברת בניית אתרים מנוסה ומקצועית שיכולה לבנות לכם אתר עם מיתוג נכון, עיצוב גרפי נהדר המתאים לרוח התקופה, התאמה רספונסיבית של האתר למובייל ולגלישה במסכים שונים, הזנת תכנים ומוצרים ראשונים באתר וכמובן חיבור למערכת סליקה חיצונית שתאפשר ללקוחות לבצע רכישה אונליין דרך האתר. בניית חנות וירטואלית מקצועית עשויה לעלות בין 5 ל-10 אלף שח בממוצע. אם יש לכם דרישות מיוחדות נוספות ייתכן ותהיה יקרה יותר.

 

שיווק אתרי מסחר:

בניית אתר החנות לא תספיק כדי לייצר הכנסה בפני עצמה וחשוב יהיה להשקיע בשיווק האתר כדי לפרסם אותו ולהביא גולשים אליו שיהפכו ללקוחות. שיווק אתרי מסחר הוא הליך מורכב בשל התחרות הרבה כמעט בכל תחום. יהיה עליכם לאפיין עם חברת הפרסום כיצד אתם רוצים לקדם את החנות שלכם ובמה להשקיע את תקציב הפרסום שלכם. לדוגמה: קידום אורגני עם דגש על קידום לוקאלי יכול להיות נהדר אך מתאים לטווח ארוך ולא לבעלי עסקים שזקוקים למכירות ולקוחות עכשיו ומסתמכים רק על השיווק אונליין לייצור המכירות. השקעה בפרסום ממומן עשויה להיות יקרה יותר ולקזז מהרווחים שלכם בטווח הקצר והארך אבל תביא גולשים לאתר שלכם כבר מהיום הראשון של הקמפיין. אם האתר בנוי היטב וחוויית השימוש בו ברמה גבוהה יתחילו לצוץ לקוחות ראשונים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לקנות ווינדוס עם רישיון
הוצאה של ווינדוס עם רישיון זה הדבר הנכון לעשות במספר היבטים שונים, ראשית כל, המחשב שלכם יוכל להמשיך...
קרא עוד »
מרץ 04, 2021
אחסון אתרי וורדפרס
חברות אחסון אתרי וורדפרס מתמודדות לרוב עם הצורך ליצור תוכן לאתרים שונים. אולי יש להם שפע של רעיונות...
קרא עוד »
ספט 23, 2022
למה תהליך האיפיון הוא כל כך חשוב בפיתוח אפליקציות?
אפליקציות חיוניות לעסקים שונים ותורמים רבות למכירות ולשגשוג. בכל בניית אפליקציה יש שלבים שאחד...
קרא עוד »
יונ 27, 2022