איך ניתן לקבל וואצאפ למייל?

השימוש בווטסאפ מאוד נפוץ בקרב מרבית האנשים אשר משתמשים בו גם באמצעות הטלפון הנייד וגם באמצעות המחשב עצמו. הסנכרון ואפשרויות השימוש בו משתפרות ומשתנות כל הזמן, כאשר אחת מהאפשרויות אשר מציעות חלק ממערכות מסרים ארגוניות שונות, זה האפשרות לקבל הודעות וואצאפ לתיבת הדואר האלקטרוני עצמו. 

מהי מערכת מסרים ארגונית

מערכת מסרים ארגונית היא למעשה מערכת חכמה ומתקדמת המותקנת על גבי מערכות של ארגונים שונים, אשר מאפשרת בין היתר לנהל בצורה מאובטחת וחכמה העברה וקבלת מסרים ותכתובות שונות בין חברי הארגון. בנוסף לכך שעובדי הארגון יכולים לתקשר בינם לבין עצמם במערכת הפנימית של הארגון בצורה בטוחה יותר, יש בה הרחבות ויכולות נוספות אשר נותנות מענה לצרכים שונים כמו למשל האפשרות לקבל הודעות ווטסאפ למייל הארגון ישירות.

כיצד ניתן לקבל הודעות ווטסאפ למייל 

השימוש בווטסאפ הינו נרחב ביותר ואנשים משתמשים בו גם לצורך תקשורת אישית, אך רבים נעזרים בו גם בכל מה שקשור לתקשורת עסקית, זאת אומרת לתקשר עם לקוחות, ספקים וקולגות. אחת מהאפשרויות שקיימות במערכות מסרים ארגוניות שונות, זה שימוש במייל החברה לצורך קבלת ווטסאפ, מה שלמעשה מאפשר בין היתר לרכז תקשורת ארגונית בצורה מסודרת וגם מאובטחת יותר ומאפשר גם דברים נוספים שלא ניתן לעשות רק באמצעות אפליקציית הוואצאפ.

קראו על מספר נייד נוסף לוואטסאפ >>>

למה כדאי להשתמש ולקבל הודעות ווטסאפ למייל

יש סיבות רבות למה כדאי להשתמש במייל לצורך קבלת ווטסאפ כמו למשל רמת אבטחה גבוהה, אפשרות להשתמש בשני ווטסאפ, האחד פרטי והשני ארגוני, שניהם על אותו מכשיר, אפשרות לקבל מספר ווטסאפ נוסף ללא צורך בסים, שמירה של שיחות והודעות בארכיב, יכולת לחפש ולשלוף הודעות בקלות, שמירה מרוכזת של כל המידע במקום אחד מה שמאפשר יעילות וחוסך זמן רב ויקר.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

למי כדאי לקחת הלוואת בלון?

הלוואת בלון היא צורת מימון המאפשרת ללווה לבצע תשלומים חודשיים לפרק זמן מוגדר, בדרך כלל שלוש עד חמש שנים. התשלום הסופי מגיע במלואו וכולל את

קרא עוד »

קומפקטוס, פתרונות האיחסון שלכם 

קומפקטוס זו חברה המתמחה במתן פתרונות איחסון ייחודיים. כדי להתנהל ביעילות במקום העבודה, במשרד ובכל מקום אחר, קומפקטוס היא הפתרון בטוב ביותר. בסופו של דבר,

קרא עוד »