סרטוני תדמית

איך עושים סרטוני תדמית

אומרים שעשיית פרסומות זו אומנות לכל דבר. זה אכן כך, בשביל לייצר פרסומת טובה צריך להיות אמן בתחום. זה נכון גם לגבי סרטי וסרטוני תדמית. אי אפשר לייצר סרטונים ברמה גבוהה, אם לא יודעים כיצד לעשות את זה, אם לא יודעים איך לבנות את הדברים וכיצד להציג אותם.

הדרך לעשיית סרטוני תדמית ואנימציה היא לא ארוכה ולא קשה מדי, זאת כמובן בהנחה ועוברים את כל שלבי התהליך בצורה נכונה ומבצעים אותם כנדרש. אנחנו תמיד יכולים למצוא את עצמנו נתקעים בשלב כזה או אחר, ואנחנו תמיד יכולים להגיע אל תוצאה לא טובה. אך אם עובדים נכון, אין שום סיבה שבסופו של דבר, נייצר תהליך איכותי, ואכן נעשה סרטון תדמית ברמה גבוהה.

לפני שנסביר איך עושים סרטוני תדמית, חשוב להדגיש, בשביל לייצר סרטון טוב, אזי שאנחנו צריכים לקבוע מראש, מה המטרה שלנו, מה היעדים אליהם אנחנו שואפים, ומה התקציב והמשאבים שאנחנו מוכנים להשקיע בכך.

כיצד יוצרים סרטון תדמית ברמה גבוהה?

ראשית, עלינו לדעת ולאפיין את מהות הסרטון. למשל, אם אנחנו ניגשים לעשות סרטון תדמית לעסק, אז אנחנו צריכים לאפיין אותו וכן את קהל הלקוחות שלו. כך אנחנו נדע, מה אנחנו צריכים להציג ובפני מי אנחנו מציגים את זה.

שנית, עלינו לייצר תסריט נכון, חכם, ברור ורהוט. התסריט ישמש אותנו ליצירת הסרטון בהיבטים שונים. חשוב שתהיה לנו תוכנית ברורה, מה בדיוק המסר שאנחנו רוצים להעביר וכיצד לעשות את זה.

שלישית, עלינו לאסוף חומרים ולברור מתוכם, מה נכון להציג, מתי להציג אותם וכיצד. כמו כן, אנחנו צריכים לייצר חומרים במיוחד לסרט.

ארבע, עלינו להחליט כמה זמן הסרטון יהיה ולהתחיל לעבוד עליו בפועל.

לעוד מידע על הפקת סרטוני תדמית, לחצו כאן

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

seo קידום אתרים

seo קידום אתרים

היום כמעט כולם כבר מכירים את המונח- SEO, מאחר ומדובר על אחד הנושאים החמים ביותר בשוק. קידום אתרים הפך למיינסטרים, ברגע שרוב החברות ורוב בעלי

קרא עוד »
דיו למדפסת Brother

דיו למדפסת Brother

יש לכם מדפסת של חברת Brother ונגמר לכם הדיו? מעוניינים לרכוש דיו למדפסת Brother במחיר אטרקטיבי? מחפשים מקום לקנות בו דיו איכותי של Brother? אנחנו

קרא עוד »