כמה עולה להחליף מסך למאקבוק אייר?

כמה עולה להחליף מסך למאקבוק אייר?

כשיש צורך בהחלפת מסך למאקבוק אייר? חשוב לבחור מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מקצועית אשר מופעלת על ידי עובדים מיומנים מהשורה הראשונה. 

החלפת מסך למחשב 

כל פעולה טכנית הקשורה למחשבים דורשת ידע וניסיון רב. בכל מקרה של בעיה ללא קשר לגודלה, ההמלצה היא לבחור במעבדה איכותית שיש לה מוניטין רב, כדי שהפעולה שהם יבצעו במחשב תהיה מוקפדת ומושלמת.

כך כשמדובר בכל סוג של מחשבים ועל אחת כמה וכמה כשמדובר במחשבי מאקבוק שהם הרבה יותר חדשניים ומתוחכמים. מי שיכול לבצע את החלפת המסך הם רק נציגים מיומנים שעברו הכשרה באפל והם יודעים כיצד להתמודד עם הבעיה, לבצע את ההחלפה ולסגור באופן הנכון את כל החיבורים כדי שהמסך יפעל כשורה והמשתמש ייהנה מהתמונות המצוינות על המסך.

עלות מסך מאקבוק אייר 

עלות התקנת מסך חדש נעה בין 1.850-1.700 ₪ תלוי בדגם. העבודה מתבצעת תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד ונמשכת כעשרים דקות.

הלקוחות יכולים להשאיר את המכשור במעבדה ולחזור לאחר פרק זמן זה ולקבל את המחשב בעל מסך מאקבוק אייר לשמחתם הגדולה.

שימוש במחשבי אפל 

כל מחשב הוא נחוץ מאד אך מי שמשתמש במחשבי אפל קשור הרבה יותר למחשב שלו מסוג זה לאור התוכנות הייחודיות והכבדות המותקנות עליו כמו תוכנות גרפיות, אילוסטרייטור ואחרים. לאור העובדה שמדובר בדגמים שהם יוצאי דופן, גם העלויות שלהן יקרות יותר מאלו של מחשבים רגילים.

מי שיש לו מחשב אפל, לא יכול להסתדר בלעדיו ולכן הוא עושה כל שניתן כדי לתקן את התקלה בהתאם ולחזור לשגרה, שבה כל התוכנות על המסך והוא יכול לסיים את הפרויקטים שלי.

זו הסיבה שאם יש בעיה במסך, מתקנים זאת תוך פרק זמן קצר באמצעות שירות התיקונים של מוניטור PC .

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: