מוצרי אפל ואנטי וירוס

כל הסיבות לקנות ווינדוס עם רישיון

הוצאה של ווינדוס עם רישיון זה הדבר הנכון לעשות במספר היבטים שונים, ראשית כל, המחשב שלכם יוכל להמשיך לעבוד בצורה חלקה ולקבל עדכונים. דבר נוסף זה הגנה מפני וירוסים. מערכת עם רישיון ועדכונים תהפוך את המחשב שלכם למוגן יותר. דבר אחרון שצריך לקחת בחשבון זה הנושא של הורדות פיראטיות. זה אף פעם לא רצוי לתמוך בתוכנות שהורדו ללא רישיון.

הסכום שתצטרכו לשלם בעבור ווינדוס עם רישיון לשימוש במחשב הביתי נחשב לפעוט, והרי שאתם מקבלים את היתרונות שנזכרנו לעיל בתמורה. כך שאם אתם רוצים להיות בראש שקט כשאתם עושים שימוש במחשב שלכם, זה הדבר הנכון לעשות.

קניית רישיון לשימוש ביתי

המחירים שתצטרכו לשלם בעבור ווינדוס עם רישיון ישתנו בהתאם לסוג הרישיון שתרצו לקנות, כאשר אם מדובר על תוכנה לשימוש ביתי בלבד, אז הרי המחירים שתצטרכו לשלם יהיו הנמוכים ביותר. כך שאתם לא צריכים להתלבט יותר מידי, אלא רק לקנות את מערכת ההפעלה ולעשות בה שימוש בתשלום.

תוכלו לקרוא פרטים נוספים על תנאי השימוש ומה שאפשר לעשות עם מערכת ההפעלה באתר של מיקרוסופט בעברית. מדובר במערכת ההפעלה האינטואיטיבית ביותר שקיימת כיום וזו שיכולה להפוך את השימוש שלכם במחשב להרבה יותר נוח, עם אפשרות לנווט בין שימושים שונים בקלות.

קונים את הרישיון באתר של מיקרוסופט

תוכלו לשלם בעבור שימוש חופשי במערכת ההפעלה ישירות דרך האתר של מיקרוסופט, עם פרטי האשראי שלכם. כך שאם אתם מתכוונים להתקין אותה בתשלום, אתם מוזמנים להיכנס כבר בזמן הקרוב לאתר ולראות בדיוק במה אתם יכולים לבחור. ניתן לרכוש את הרישיון בקלות וכל שנדרש זה למלא מספר פרטים בסיסיים ומיד לאחר מכן תוכלו להתקין את המערכת. למידע בנושא רשיונות תוכנה זולים

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך מוציאים ספר לאור?

איך מוציאים ספר לאור?

תהליך הוצאה לאור של ספר הינו ארוך ומורכב. ישנם סופרים שיבחרו לבצע את ההוצאה באופן עצמאי. אך לרוב סופרים מעדיפים להשאיר את העבודה לחברת הספרים.

קרא עוד »
החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד, מה עושים שהמסך נשבר?! מעבדה מקצועית להחלפת כל סוגי המסכים למחשבים ניידים

אחת הבעיות הנפוצות איתה מתמודדים אנשים שמחזיקים מחשבים ניידים, היא מסך שנשבר. זו תופעה מוכרת, בעיקר בקרב משתמשים לא זהירים או כאלה שמתניידים הרבה בדרכים.

קרא עוד »