תבניות לוורדפרס

תבניות לוורדפרס שנראות מדהים לכל מטרה – ובעברית!

ערכות הנושא של וורדפרס, הן דרך יעילה לעיצוב אתר האינטרנט שלכם. במקום להשקיע אינספור שעות ביצירת הפריסה שלכם מאפס, ערכות הנושא מציעות פתרון קל כדי להקפיץ את מאמצי העיצוב תוך מספר דקות.

תבניות לוורדפרס שנראות מדהים לכל מטרה – ובעברית!

ישנן אינספור תבניות לוורדפרס מדהימות לבוני האתרים דרך אתר וורדפרס המצוין. לכל תבנית יש את הייעוד שלה ואת ההתאמה המושלמת לתוכן שבשבילה היא נבנתה. ישנן תבניות בתשלום ובחינם לפי בחירה.

ערכות נושא של וורדפרס בחינם, זמינות באופן נרחב ברשת. אז אתם לא צריכים לנקז את התקציב המוגבל שלכם על ידי העסקת מעצב אתרים. אתם יכולים להוריד תבניות וורדפרס באיכות גבוהה בחינם עם גרפיקה מדהימה ופריסות גמישות.

תבנית נושא WordPress רספונסיבי

תבנית וורדפרס רספונסיבי בעברית, יתאים את עצמו אוטומטית לגודל המסך של המשתמש. המשמעות היא שאתר הוורדפרס שלכם ייראה טוב באותה מידה גם בטלפונים ניידים, טאבלטים ומכשירים שולחניים.

כ -51.5% מתעבורת האינטרנט העולמית היא במכשירים ניידים. פירוש הדבר שמחצית מהמשתמשים ייגשו לאתר שלכם באמצעות מכשיר נייד. תצטרכו להתאים להם את האתר לגודל ולרזולוציות הנכונות.

תבנית אסטרה

אסטרה, היא ערכת נושא בוורדפרס שהיא רב תכליתית ופופולרית מאוד בקרב משתמשים רבים. היא נבנתה עם תקני הקידוד הטובים ביותר, והיא גמישה וידידותית למשתמש.

מלבד היותה רספונסיבית, אסטרה מציעה אפשרויות מתקדמות כמו מודול הכותרת הניידת המאפשרת לכם להתאים את נקודות הפסקה של הכותרת, להגדיר סמלי לוגו שונים, לבחור סגנונות תפריט, צבעים ועוד למכשירים ניידים.

קל לעשות את כל זה בהתאמה אישית של ערכות הנושא של וורדפרס, שם תוכלו לראות תצוגה מקדימה של השינויים שלכם בזמן אמת ולהתאים אותם לצרכים שלכם.

קראו גם: בניית אתר לעסק חינם

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: