דרושות עובדות לייצור תכשיטים

דרושות עובדות לייצור תכשיטים מהבית – הכירי את הטרנד החדש

עבודה מהבית בייצור תכשיטים הפכה לטרנד לוהט בשנים האחרונות ומספקת הזדמנויות חדשות ואפיק תעסוקה לנשים רבות ויש גידול בחברות שמתעניינות בגיוס עובדים למשרה זו. זו עבודה שמתאימות גם לנשים חרדיות ומאפשרות להן להשתלב בשוק התעסוקה. מדובר לרוב בעבודות בסיסיות של ייצור גזירה והדבקה וכן הלחמות וטיפול בחרוזים. העבודה הזו תובעת דייקנות והתמדה ומשמעת עצמית ברמה גבוהה, כזו שלא כל אחת יכולה לעמוד בה. נשים רבות מתרגלות לשעות עבודה קבועות במשרד, בית ספר, מפעל וכו', ולא לעבודה אשר מתבססת על הספקים ודדליינים לביצוע המטלות הנדרשות מהן. עבודה מהבית אינה כרוכה בנסיעה יומיומית אבל נעדרת ממנה סביבה תומכת וכל אחד (ואחת) הוא אדון לעצמו.

כדי  לעסוק בייצור תכשיטים מהבית יש צורך בציוד רב ובידע מקצועי. לעתים הציוד נמצא כבר בבית מאחר שאחד מבני המשפחה עוסק במקצוע והוא מועבר מדור לדור. אבל אם זה אינו המצב אז מי שמעוניין לעסוק בתחום יצטרך להוציא סכומים לא קטנים על שולחן מתאים וכלי צורפות שונים. חלק מהפעולות דורשות דיוק רב וביצוע כושל שלהן עלול להיות מסוכן מאחר שמדובר בעיסוק שדורש דיוק רב ועבודה עם כלים חדים. דרושים גם כלי קידוח בסיסיים וטיפול שגוי בהם עלול להוביל לאסון.

אם הכל מסתדר אחרי שמצאתן את העבודה דרך לוח דרושים ויש אפשרות להתחיל בייצור התכשיטים מהבית – נדרש לכך ידע רב ואפשר לרכוש אותו בחוגי צורפות שונים המיועדים למתחילים ובהם עוברים המשתתפים הכשרה מהבסיס. כדי לעסוק בתחום אפשר לפתח קריירה כעצמאית או שכירה. שכירה מועסקת בעבודה מהבית ותוצרתה מגיעה למנהלי החברה שמעסיקה אותה, בעוטד עצמאית צריכה למצוא גם לקוחות ולשווק להם את התכשיטים שעיצבה. שיווק עצמאי כרוך בסקרי שוק קבועים וביצירת קשרים בעולם התכשיטנות, וכן יכולות התמחות בסוגים ספציפיים של תכשיטים (כמו טבעות או צמידים). היכולת הטכנית קובעת את פוטנציאל הצמיחה ומגוון התפקידים שעובדת בתחום יכולה לקבל על עצמה. יש נשים שיוכלו להתמודד רק עם פעולות בסיסיות אבל תהיינה גם נשים שיתמודדו בכבוד עם עבודות מסובכות יותר עם מגוון מתכות לצורך ייצור התכשיטים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

נעלי כלה באינטרנט

נעלי כלה באינטרנט – האם זה כדאי?

יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש היום מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, בפרט כשמדובר על בגדים ונעליים. הם מעדיפים לעשות את הרכישה דרך האינטרנט, מאחר וזה אפשרי,

קרא עוד »