תמיכה וורדפרס – למה חשוב לעבוד עם חברה שמספקת תמיכה

תמיכה וורדפרס

אחד היתרונות הגדולים של פלטפורמה כמו וורדפרס, היא היכולת שלנו לעבוד איתה מבלי שנידרש בהכרח להתערבות של אנשי מקצוע. כלומר, אנחנו יכולים לבצע את התהליך בעצמנו, מהתחלה ועד הסוף, מבלי שנצטרך בהכרח לעבוד עם גורמים חיצוניים שיעבדו על האתר.

מה שכן, ברגע שאנחנו בונים את האתר, עלינו להתקין אותו על שרת אחסון מסוים ואז אנחנו נידרש גם לעבודה של אנשי מקצוע שמחזיקים בשרת ויכולים לבצע עבורנו את כל הפעולות הנדרשות לשם כך, וכן אנחנו נידרש מעת לעת לתמיכה שלכם בזמן שאנחנו מבצעים את העבודה. לכן חשוב לבדוק מי זו החברה שמספקת לנו שירות אחסון ואיזה סוג תמיכה בוורדפרס היא יכולה לספק לנו.

לפני שאנחנו נציג מספר נקודות בהקשר זה, חשוב לציין שהיבט התמיכה מתייחס גם לשאלה מה בדיוק אנחנו רוצים להתקין על האתר ולשם מה הוא אמור לשרת אותנו. כלומר, האם הוא אמור לשרת אותנו לצורכי מכירות או לצרכים אחרים. למידע נוסף על בניית אתר וורדפרס.

נקודות חשובות בהקשר של תמיכה

ראשית, אנחנו צריכים לוודא שהתמיכה קיימת 24/7 בשביל שנוכל בכל זמן לפנות לצוות החברה ולקבל עזרה, אם אנחנו נתקלים בבעיה כזו או אחרת. התמיכה צריכה להיות אונליין או בטלפון, כלומר זמינות מלאה.

שנית, אנחנו צריכים לקבל תמיכה הכוללת גם אפשרות להשתלט על המחשב שלנו או שהדברים יתבצעו באופן ישיר על ידי צוות החברה מבלי שאנחנו נצטרך לבצע דבר. במידה כמובן שיש צורך לבצע פעולה מסובכת שאנחנו לא יכולים לבצע לבד.

שלישית, חשוב שאנחנו נקבל תמיכה באופן כזה שהאתר שלנו יעבוד כל הזמן, ללא הפסקה, ומבלי שהפעילות שלנו תפגע בצורה כזו או אחרת. כך אנחנו נוכל להציע לגולשים שלנו שירות קבוע ללא הפסקה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המשמעות של כבלים וציוד אלקטרוני
כמומחה בתחום הטכנולוגיה והאלקטרוניקה, ניכר כי כבלים וציוד אלקטרוני ממלאים תפקיד מרכזי בחיי היומיום...
קרא עוד »
פבר 18, 2024
תכנות לילדים באמצעות משחק: המדריך החיוני שלך
זה לא סוד שילדים לומדים הכי טוב כשהם מאורסים ונהנים. היכנסו לעולם של למידה מבוססת משחק לתכנות - שיטה...
קרא עוד »
דצמ 03, 2023
אתרי הימורים – קל להשתמש בהם
אתרי הימורים הפכו להרבה יותר קלים לשימוש עם השנים. עם עיצוב אינטואיטיבי, ניווט ידידותי למשתמש...
קרא עוד »
מרץ 08, 2023