בניית אתרים – המדריך המלא

ההי-טק הישראלי נמצא בתנופה בשנים האחרונות והוא מושך אליו צעירות וצעירים (אבל לא רק) מכל סוג של אוכלוסייה ומכל תחום. התחום הזה נחשב לנכסף ומשתלם ביותר במיוחד למי שמצליח לתפוס את העניין ומתחבר לזה. בניית אתרים זה תחום פופולרי ואהוד במיוחד בקרב מתכנתים רבים. כולנו גולשים באתרים ומחפשים כל מני מוצרים ושירותים שונים. זהו אחד התחומים שיכולים להיות מאוד רווחיים במידה והרעיון שלכם מצליח והאתר שלכם צובר כניסות רבות מדי יום, מה שיכול להיות מומר באלפי דולרים ואף אקזיט מטורף!

מי יכול ללמוד לבנות אתרים

הבשורות הטובות הן שכולם יכולים להתחיל וללמוד בניית אתרים ואם תרצו גם להתמקצע בבניית אתרי סחר. מבין כל שאר הנושאים שנמצאים תחת מטריית ה"היי טק" בניית אתרים נחשבת לתחום קליל וזורם באופן יחסי. גם אנשים שאין להם שום ניסיון קודם בתחום הקוד ובניית תוכנות, יכולים להתחיל לבנות אתרים בעזרת טכנולוגיה וכלים מסוימים. לא משנה בני כמה אתם ומאיזה תחום אחר אתם מגיעים, אם יש לכם רצון ואמביציה לבנות אתרים, אתם יכולים להצליח בגדול.

באיזו שפות אפשר לבנות אתרים

למרות שישנן כמה מסגרות בהם אפשר לכתוב ולהריץ אתרים, הרי שהשפה הבלעדית של כתיבת אתרים היא ללא ספק javascript. כמובן שישנן כל מני טכנולוגיות וספריות שונות בהם תוכלו לנווט ולבנות את האתר בהתאם לשדה שאתם נכנסים אליו, אבל עקרונות של javascript אתם חייבים לדעת מהבסיס ועד לרמה מתקדמת. ייתכן ותצטרכו להרחיב את הידע שלכם באמצעות טכנולוגיות וספריות שיש להם עדכונים שוטפים מדי פעם על מנת שהאתר שלכם ישמור על רלוונטיות. 

איזה סוג של אתרים אפשר לבנות

אפשר להוציא לפועל כל רעיון שעולה לכם לראש. היום כל אחד יכול לגלוש מכל מקום בעולם באמצעות הנייד, ותחשבו על מה אנשים בסך הכל מחפשים. ניתן לבנות אתר בכל תחום ובכל נושא שהוא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת מסך למחשב נייד, מה עושים שהמסך נשבר?! מעבדה מקצועית להחלפת כל סוגי המסכים למחשבים ניידים
אחת הבעיות הנפוצות איתה מתמודדים אנשים שמחזיקים מחשבים ניידים, היא מסך שנשבר. זו תופעה מוכרת, בעיקר...
קרא עוד »
אפר 10, 2021
מה יש לעשות כדי לקבל זכויות יוצרים על המצאה?
יש לכם המצאה מיוחדת שחשבתם עליה, וכעת אתם רוצים להבטיח שהיא תישאר שלכם? הדרך הנכונה לקבל זכויות...
קרא עוד »
אוג 31, 2020
דחיקת אזכורים שליליים בגוגל
האלגוריתם של גוגל מאוד קפדני בכל הנוגע לאזכורים שליליים. אם למשתמש יש מילה שלילית בתוצאות החיפוש שלו,...
קרא עוד »
נוב 12, 2022