איך מרוויחים מאפליקציה חינמית

איך מרוויחים מאפליקציה חינמית?

שוק האפליקציות הולך וגדל משנה לשנה. בחנויות האפליקציות ניתן לראות מיליוני אפליקציות מסוגים ומטרות שונות כמו אפליקציות משחקים, אפליקציות מידע בנושאי פנאי או לייף סטייל, אפליקציות של חדשות, אפליקציות ייעודיות לעסקים המחליפות את אתר החברה ועוד.

מכיוון שמדובר על מגמה שהולכת ועולה בכל שנה, התחרותיות בתחום גדלה בהתאמה – ולכן כל אחד מעונין לפתח אפליקציה איכותית ומעניינת, שגם תצליח להניב לו רווחים יפים ולהגדיל עבורו את ההכנסות, הקליקו לפרטים. בתחום המשחקים ניתן לראות הרבה מאוד אפליקציות שפותחו על ידי אנשים פרטיים שלמדו פיתו אפליקציות, וכך באמצעות פיתוח והעלאת האפליקציה לאוויר הם יכולים להרוויח הרבה מאוד כסף מכך.

בחנויות האפליקציות ישנן שתי אפשרויות עבור המשתמשים לצורך הורדת האפליקציה לטלפון שלהם – אפליקציה חינמית ואפליקציה בתשלום. כדאי לדעת כי את ההכנסות מהאפליקציות לא ניתן לעשות רק עבור אפליקציות שהן בתשלום, אלא דווקא עבור אלו שמוצעות להורדה בחינם. באופן טבעי משתמשים לא ימהרו להוציא כסף על אפליקציה שעולה הכסף, ולכן יעדיפו להוריד אפליקציה חינמית.

> קראו על היתרונות שבפיתוח אפליקציה עם שטיבל

אז איך ניתן להרוויח כסף מאפליקציה חינמית? ישנן כמה אפשרויות.

מודעות פרסומיות באפליקציה

וודאי יצא לכם לראות באחת מהאפליקציות שאתם עושים בה שימוש מעין מודעות פרסומיות, כאלו שנראות כמו באנרים שיווקיים המפרסמים דברים שאינם קשורים לרוב לתוכן של האפליקציה עצמה. הפרסום באפליקציות עובד בדיוק כמו כל פרסום בדיגיטל – עסקים המעוניינים לפרסם את עצמם משלמים כסף למקומות ושטחי פרסום, ביניהם גם אפליקציות שונות.

הצעות רכישה מתוך האפליקציה

אפשרות זו מתייחסת בעיקר לאפליקציות משחקים בדרך כלל. אפליקציות כאלו מאפשרות הורדת משחק לטלפון אתו ניתן לשחק בשעות הפנאי וללא הגבלה, אך קיימת גם אפשרות להצלחה גדולה יותר במשחק באמצעות רכישה של אלמנטים ופיצ'רים הקשורים למשחק עצמו.

לדוגמה במשחק הקנדי קראש המפורסם כולם רוצים שיהיו להם סוכריות מיוחדות שיקדמו אותם במשחק, ומפתחי האפליקציה מאפשרים לרכוש סוכריות כאלו ישירות מהאפליקציה – וכך הם מצליחים להרוויח כסף לכיסם.

הרחבת השימוש באפליקציה

ישנן אפליקציות המאפשרות שימוש בהן באופן מוגבל, כך שאם מעוניינים לעשות בהן שימוש מלא יש צורך לרכוש את הגישה לכך.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

seo קידום אתרים

seo קידום אתרים

היום כמעט כולם כבר מכירים את המונח- SEO, מאחר ומדובר על אחד הנושאים החמים ביותר בשוק. קידום אתרים הפך למיינסטרים, ברגע שרוב החברות ורוב בעלי

קרא עוד »
דיו למדפסת Brother

דיו למדפסת Brother

יש לכם מדפסת של חברת Brother ונגמר לכם הדיו? מעוניינים לרכוש דיו למדפסת Brother במחיר אטרקטיבי? מחפשים מקום לקנות בו דיו איכותי של Brother? אנחנו

קרא עוד »