תרגום בבילון לעומת תרגום גוגל טרנסלייט – ההבדלים

עורך דין אמזון

כמעט כל אדם נעזר כיום בשירותי התרגום המקוונים של גוגל טרנסלייט מדי פעם בפעם. כמו כן, כמעט כל אדם שנעזר בשירותי התרגום הללו, מודע לעובדה שלא פעם מדובר על תרגום לא מספיק מדויק הן במילים כאלה ואחרות הן במשמעות של מטפים מסוימים. ברוה המקרים בעיות התרגום של גוגל טרנסלייט מתחילות כאשר מנסים לתרגם מונחים וביטויים שונים בשפה העברית ואילו שירות התרגום מציע לכן חלופות שכלל לא מתאימות לרוח הדברים שאתם מעוניינים לכתוב או לומר בשפה המתורגמת. יחד עם זאת, מדובר במוצר חינמי ועל כן, לא מעט אנשים שזקוקים מדי פעם לשירות תרגום מאנגלית לעברית תוהים האם יש אלטרנטיבה חינמית לגוגל טרנסלייט שתציג תרגום מדויק יותר. 

 

תוכנת בבילון אל מול גוגל טרנסלייט

 

השימוש כיום בתוכנת תרגום מקצועית כגון: תוכנת בבילון, תאפשר לכם להגיע לרמת דיוק מקסימלית של התכנים אשר אתם מעוניינים לתרגם גם במידה ואתם משתמשים בתוכנה החינמית וגם כאשר אתם בוחרים במסלול הפרמיום של התוכנה. גם השימוש בגוגל טרנסלייט וגם השימוש בתוכנת בבילון בגרסה החינמית מיועד לכל אדם שנדרש לתרגום מידי של טקסט משפת המקור לשפת התרגום הרלוונטית. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם אתם נדרשים לתרגם מסמכים מקצועיים או מורכבים ועל כן, במקרה הזה אין ספק שכדאי לכם להיעזר דווקא בגרסת הפרמיום של תוכנת בבילון. את התוכנה ניתן לרכוש בעלות אטרקטיבית מאוד כאשר המחיר הוא שנתי

 

תוכנת בבילון גם בגרסה של הפרימיום וגם בגרסה החינמית מציע תרגום הרבה יותר איכותי ומדויק ממה שמציע כיום גוגל טרנסלייט. בגרסה של הפרימיום ניתן להנות כיום מ77 שפות תרגום וממגוון רחב של שירותי תרגום הכוללים בין היתר תרגום מסמכים מקצועיים לצד תרגום של טקסטים, תרגום באמצעות קול אנושי, שימוש במילונים מובילים ועוד.

לאתר של Babylon

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קישורים טובים וקישורים רעים – למה אתם צריכים את שניהם?
מכיוון שהקישורים הינם בעלי משקל רב בהליך הקידום האורגני הרי שחלק ניכר מעבודת המחקר והלימוד של מקדמי...
קרא עוד »
מרץ 12, 2022
איך עושים חתימה במייל
היום כל עסק חייב להשקיע בקידום ובשיווק שלו. מסיבות אלו בדיוק, רוב העסקים מוכנים להוציא הון קטן על...
קרא עוד »
יונ 14, 2020
אתר תדמית חשוב גם ב 2022
אתרי תדמית הם חלק חשוב מהאינטרנט. הם מספקים פלטפורמה לאנשים לשתף את התמונות והתמונות שלהם עם...
קרא עוד »
יול 12, 2022