תוכנית סקראץ

מה היא תוכנית סקראץ ולמי היא מתאימה

כל הורה רוצה להכין את ילדיו אל העתיד. ההבנה היא כי ילדים כיום צריכים להיות עם סט כישורים שונה לחלוטין מזה של הוריהם וכי החיים בעתיד יהיו הרבה יותר מורכבים. כל ילד צריך להיות עם ידע טכנולוגי מעמיק אם הוא רוצה להצליח בחיים ולהגיע להישגים. הבעיה היא שכיום בתי הספר לא ביצעו את השינוי המחשבתי הנדרש והם לא מכינים את הילדים שלנו לעתיד. כך יוצא כי הילדים יוצאים מבית הספר מומחים בהיסטוריה או בספרות אך אין להם כל ידע רלבנטי לעולם בו אנחנו חיים. אז מה הורה יכול לעשות בכדי כן להכין את הילדים שלו לעולם הטכנולוגי בו אנחנו חיים? איך ניתן להתגבר על הבעיה הזאת? אם כן אתם חייבים להבין כי הדרך להכין את הילדים היא לרשום אותם לחוגי העשרה לאחר בית הספר. כאן בדיוק נכנסת לתמונה תכנית סקראץ Scratch אשר משנה את הדרך בה הילדים שלנו למדים.

על מה שמים דגש בתכנית?

תכנית סקראץ מעניקה לילדים שלכם ידע מעמיק בתחומים טכנולוגיים ומכשירה אותם אל מקצועות העתיד. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי התכנית פותחה על ידי מיטב המומחים גם בתחום הפדגוגי וגם בתחום הטכנולוגי וכך מאפשרת לילדים שלכם למידה משמעותית ואפקטיבית במיוחד. אם יש משהו אשר עליו שמים דגש עצום בתכנית זה המרצים בתכנית. כל מרצה נבחר בפינצטה ונבדקת יכולת ההוראה שלו כמו גם הידע הטכנולוגי שלו וזאת בכדי להבטיח כי הוא יבצע את עבודת ההוראה על הצד הטוב ביותר. זוהי הסיבה מדוע תכנית סקראץ היא התכנית הטובה ביותר כיום ללימודים טכנולגיים ומדוע היא כל כך מומלצת.

זה לא רק הלמידה שחשובה

עליכם להבין כי חלק מרכזי בתכנית הוא לא רק להבטיח כי הילדים ישלטו בצורה מושלמת בעולם הטכנולוגי אלא גם לוודא כי הם ייהנו מכל הליך הלמידה. ברגע שהילדים נהנים הרי שהם ישקיעו הרבה יותר בלימודים וכך יגיעו להישגים הרבה יותר גדולים ועל כן אנחנו שמים דגש כל כך גדול על נושא זה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: