החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד, מה עושים שהמסך נשבר?! מעבדה מקצועית להחלפת כל סוגי המסכים למחשבים ניידים

אחת הבעיות הנפוצות איתה מתמודדים אנשים שמחזיקים מחשבים ניידים, היא מסך שנשבר. זו תופעה מוכרת, בעיקר בקרב משתמשים לא זהירים או כאלה שמתניידים הרבה בדרכים. הם פותחים את המחשב ומגלים שהמסך נשבר ולא ניתן להשתמש בו כמו שצריך. 

הבעיה במסך שבור היא, שלא ניתן להשתמש במחשב לאחר מכן. כלומר, ברגע שהמסך נשבר, אפילו אם המחשב תקין לגמרי, לא ניתן לעבוד איתו כלל וצריך להחליף אותו. אופציה חלופית היא לחבר את המחשב למסך אחר, אך אז לא ניתן יהיה להשתמש בו כייעודו, קרי בתוך מחשב נייד. 

לכן יש חשיבות גדולה לטפל במסך מחשב נייד שבור כמה שיותר מהר בחנות מרכז המסכים, על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש במחשב כפי שאנחנו מצפים ומעוניינים לעשות. לשמחתנו עומדים לרשותנו פתרונות שונים כיצד לעשות זאת. אם נבחר את האנשים הנכונים שיבצעו עבורנו את העבודה, נוכל לחזור ולהשתמש במחשב בהקדם. 

מה הפתרון למסך שבור?

בעיקרון, הפתרון הוא מאוד קל, להחליף את המסך השבור במסך חדש, מקורי. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. דרך אחת, היא לפנות לחברה שייצרה את המחשב ולהזמין ממנו מסך, דרך שנייה, לפנות למעבדה שמתמחה בכך ושם צוות המקום ידע לבצע החלפת מסך שבור במחשב נייד עבורנו. 

בעיקרון, עדיף לפנות למעבדה, גם בגלל שזה הליך יותר מהיר ופשוט, וגם בגלל שהמעבדה עצמה עובדת מול חברות מחשבים שונות והיא תדע למצוא עבורנו את המסך הרלוונטי על פי הצרכים שלנו. באופן טבעי אנחנו נרצה להשתמש במסך מקורי, זאת על מנת שהוא יעבוד בצורה מדויקת עם המחשב שלנו וכן בשביל שנוכל להשתמש בו לאורך שנים ארוכות. 

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: