החלפת מסך למחשב נייד, מה עושים שהמסך נשבר?! מעבדה מקצועית להחלפת כל סוגי המסכים למחשבים ניידים

החלפת מסך למחשב נייד

אחת הבעיות הנפוצות איתה מתמודדים אנשים שמחזיקים מחשבים ניידים, היא מסך שנשבר. זו תופעה מוכרת, בעיקר בקרב משתמשים לא זהירים או כאלה שמתניידים הרבה בדרכים. הם פותחים את המחשב ומגלים שהמסך נשבר ולא ניתן להשתמש בו כמו שצריך. 

הבעיה במסך שבור היא, שלא ניתן להשתמש במחשב לאחר מכן. כלומר, ברגע שהמסך נשבר, אפילו אם המחשב תקין לגמרי, לא ניתן לעבוד איתו כלל וצריך להחליף אותו. אופציה חלופית היא לחבר את המחשב למסך אחר, אך אז לא ניתן יהיה להשתמש בו כייעודו, קרי בתוך מחשב נייד. 

לכן יש חשיבות גדולה לטפל במסך מחשב נייד שבור כמה שיותר מהר בחנות מרכז המסכים, על מנת שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש במחשב כפי שאנחנו מצפים ומעוניינים לעשות. לשמחתנו עומדים לרשותנו פתרונות שונים כיצד לעשות זאת. אם נבחר את האנשים הנכונים שיבצעו עבורנו את העבודה, נוכל לחזור ולהשתמש במחשב בהקדם. 

מה הפתרון למסך שבור?

בעיקרון, הפתרון הוא מאוד קל, להחליף את המסך השבור במסך חדש, מקורי. ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. דרך אחת, היא לפנות לחברה שייצרה את המחשב ולהזמין ממנו מסך, דרך שנייה, לפנות למעבדה שמתמחה בכך ושם צוות המקום ידע לבצע החלפת מסך שבור במחשב נייד עבורנו. 

בעיקרון, עדיף לפנות למעבדה, גם בגלל שזה הליך יותר מהיר ופשוט, וגם בגלל שהמעבדה עצמה עובדת מול חברות מחשבים שונות והיא תדע למצוא עבורנו את המסך הרלוונטי על פי הצרכים שלנו. באופן טבעי אנחנו נרצה להשתמש במסך מקורי, זאת על מנת שהוא יעבוד בצורה מדויקת עם המחשב שלנו וכן בשביל שנוכל להשתמש בו לאורך שנים ארוכות. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו שירותי מחשוב אתם חייבים לעסק שלכם?
זה לא משנה אם יש לכם עסק קטן או גדול. היום אי אפשר להגיד שעסק יכול להתנהל ללא מחשב אחד לפחות וגם אותו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2019
תשתית אינטרנט מומלצת? תלוי איפה אתם גרים
בימינו כמעט כל בית בישראל משתמש באינטרנט ביתי שמטרתו תהיה לספק לנו אינטרנט ברמת קליטה טובה לכל...
קרא עוד »
דצמ 26, 2021
10 מגמות עיצוב אתרים ב-2020
משתמש האינטרנט הממוצע לא יבחין בזה, אך מגמות עיצוב אתרים תמיד משתנות. כולנו יכולים להסכים שמה שהיה...
קרא עוד »
אוג 02, 2020