שיפור מהירות אתרים

שיפור מהירות אתרים – למה זה חשוב?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבניית אתר אינטרנט ותחזוקו, הוא כל הנושא של מהירות האתר. אם אנחנו רוצים לספק ללקוחות שלנו חווית גלישה, אזי שאנחנו צריכים לייצר עבורם אתר אינטרנט שיעבוד מהר, כך הם יוכלו ליהנות מהגלישה בו בכל פעם כשהם נכנסים אליו. 

אף גולש לא רוצה להיכנס לאתר אינטרנט שעובד לאט. זה פוגע בחוויית הגלישה, זה מעכב את ביצוע הפעולות השונות, ובמובנים רבים זה מרחיק גולשים מהאתר. לכן, כל מי שמחזיק ברשותו אתר אינטרנט, יעשה כל מה שצריך בשביל שהוא יעבור כמה שיותר מהר. 

שיפור מהירות אתרים הוא הכרחי לצורך יצירת חווית גלישה באתר. חשוב להבהיר, חווית גלישה היא פרמטר חשוב, בין אם זה בכל מה שקשור לתנועה באתר באופן כללי וכן לכל מה שקשור לשיפור המיקום שלו בגוגל. לכן בעלי אתרים מקפידים על כך מאוד. 

צריך לציין, חלק ממה שקשור לתהליך שיפור מהירות אתרים איננו קשור ישירות לבעל האתר ולא נמצא בשליטתו. לעומת זאת, חלקים אחרים כן והוא צריך להתייחס אליהם, על מנת שהאתר יעבוד מהר יותר ויהיה נגיש לגולשים שלנו. 

למה זה צריך להיות חשוב לנו?

נניח ויש לנוח אתר מכירות והוא פועל לאט. זה מאוד יקשה על הגולשים לבצע פעולות סטנדרטיות, כמו חיפוש מוצרים, וכן תהליך הרכישה עצמה. ייתכן מאוד שאם האתר יעבוד לאט, בוודאי אם הוא יתקע לעיתים קרובות, אזי שהגולשים יעדיפו לעזוב אותו ולעבור לאתר אחר מהיר יותר. 

חשוב עבורנו שהאתר יהיה מהיר, בשביל שנוכל לבצע תהליך עבודה נכון, נשרת את הלקוחות שלנו ונאפשר להם להשתמש באתר כפי שאנחנו רוצים. כך הם יחזרו אליו לביצוע פעולות נוספות בכל עת שירצו.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

נעלי כלה באינטרנט

נעלי כלה באינטרנט – האם זה כדאי?

יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש היום מוצרים ושירותים דרך האינטרנט, בפרט כשמדובר על בגדים ונעליים. הם מעדיפים לעשות את הרכישה דרך האינטרנט, מאחר וזה אפשרי,

קרא עוד »