מחשוב ענן

מחשוב ענן, יתרונות לעסק שלך

אחת הטכנולוגיות, שבשימוש אצל בעלי עסקים, היא טכנולגיית מחשוב בענן. טכנלוגיה זו היא ריכוז של משאבי המחשב בענן. מחשוב בענן מרוכז באמצעות חוות שרתים, כאשר הטכנולוגיה אינה צריכה מעורבות ישירה  של בעלי העסק.  המושג משאבי מחשב מתייחס לשלוש גורמים כוח חישוב, אחסון, וקישוריות. ניתן לראות כי השירות באמצעות משאבי מחשב ניתן למשתמשים במגוון רחב של דרכים כמו למשל באמצעות ענן הנמצא ברשת האינטרנט של העסק שלך, או באמצעות מרכז מחשבים חיצוני לעסק שהגישה אליו נעשית באמצעות רשת האינטרנט.

ניתן לראות כי בחרו לקרוא למושג הזה ענן על פי הביטוי והדמוי שלו בתרשימי זרימה. בענן זה מאוחסנים כל הנתונים והלוגיקה העסקית של מערכת המחשוב של העסק שלך. אנו רואים כי רבים מבין העסקים משתמשים בשרות זה.

יתרונות של מחשוב ענן לעסק שלך?

אם גם אתה רוצה להיעזר בשירותי ענן לעסק שלך, כדאי שתדע שיש בהם יתרונות לא מבוטלים:

  • מהירות– בניגוד לתשתיות אינטרנט אחרות, הקיימות בעסק שהן אינן מהירות, מחשוב ענן מציג מהירות רבה בגישה אל כל צרכי העסק. מחשוב ענן נותן פתרון מצוין לארגון הזקוק לאחסון מידע יישומים מידע ובסיסי.
  • חיסכון בעלויות– ניתן לראות כי אחד היתרונות של מחשוב ענן הוא חיסכון בעלויות. העלויות של בית העסק לגבי אחסון המידע זולות משמעותית בשימוש במחשוב ענן בעיקר מהסיבה, שאין צורך בהקמה ניהול ותחזוקה של תשתית. ניתן לומר כי מחשוב ענן מותקן ישירות במחשב שלך גובה תשלום רק עבור המשאבים שבשימוש שלו.
  • אמינות– מחשוב ענן לעומת ספקים אחרים מבטיח לעסק שלך אחריות במידה, ויבוצע כפל כל שהוא במערכות אלו, כמו כן הוא זמין 24/7 במשך כל השנה.
  • ניתן לגשת מכל מכל מקום בעולם– מחשוב ענן (הקליקו לאתר בנושא) נותן לעובדים אפשרות לגשת אל הנתונים שלהם מכל מקום בעולם וללא זמן קבוע.
  • גמישות על פי צרכי העסק– במידה והעסק שלך חדש וחלים בו שינויים לעיתים תכופות, יש אפשרות להקטין או להגדיל את משאבי הענן לפי הצורך ללא עלות נוספת מצד העסק..

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: