אחסון אתרים

אחסון אתרים – לבחור נכון

אחת הדילמות העומדות בפני כל אדם הרוצה להקים אתר היא היכן לאחסן אותו. בדיוק כפי שתצטרכו לקנות או לחכור אדמה כדי לבנות עליה בית משלכם אז גם בעולם הדיגיטלי תצטרכו לרכוש שטח דיגיטל – הנקרא שטח אחסון, עליו תוכלו לבנות ולהעלות לאוויר את האתר שלכם. שטח האחסון הוא שטח המוקצה לכם מתוך שרת היושב פיזית במקום כלשהו ומתחבר לרשת האינטרנט באמצעות סיבים אופטיים או כבלי תקשורת אחרים – אל התקשורת בכל רחבי העולם. בכך האתר שלכם יכול להיות מוצג, באמצעות רשת האינטרנט, לכל אדם שגולש ממקום כלשהו בעולם. אז איך לבחור אחסון אתרים? בדקות הקרובות ננסה לענות על כך בקצרה.

> התחילו לקצור לידים עם פופטין הנחה בלינק

פרמטרים שיש להתחשב בהם בבחירת אחסון אתרים:

  • החברה עמה אתם הולכים לעבוד – האם מדובר בחברת פרסום שקנתה חשבון רילסר של חברת אחסון ומציעה לכם חלק משטח האחסון הזה כמו ליתר לקוחות החברה שכולם ישבו על אותו שרת? או האם מדובר על חברת אחסון המתחזקת שרתים באופן עצמאי ומתמחה בשירות זה?
  • מיקום השרת – האם השרתים יושבים כאן בישראל או במקום כלשהו בחו"ל? טוב שהשרתים יהיו ממוקמים כמה שיותר קרוב לקהל היעד שלכם כדי לשפר את מהירות הטעינה של העמודים והגלישה באתר.
  • תמיכה וזמינות – האם החברה מציע שירותי תמיכה טכנית 24/7 במקרה של תקלות או נפילת אתרים? האם הם זמינים או שיש תורי המתנה ארוכים כדי לקבל תמיכה? האם התמיכה היא בעברית/באנגלית? וכו'.
  • מה אתם מקבלים בחבילה? – כמה שטח אחסון אתם מקבלים בחבילה? האם השרתים נחשבים לטובים ואמינים? האם יש חיבור דרך משרד אחורי לCPANEL או שתצטרכו להתנהל רק דרך תוכנה וFTP?
  • סוג האחסון? – האם אתם קונים שטח באחסון שיתופי שיש בו עוד הרבה אתרים? או אחסון נפרד המוקצה רק לאתר שלכם עם כתובת IP נפרדת?
  • שירותים נוספים – האם חברת האחסון מספקת גם שירותים נוספים הנדרשים לכם? כתובת מייל? דומיין? שירותי בניית אתרים? ועוד.

לסיכום; בחירת אחסון אתרים צריכה להיעשות בצורה מושכלת בהתאם לצורך שלכם גם מבחינת הפרמטרים שרשמנו למעלה וגם מבחינה כלכלית, הקליקו לפרטים. אתם לא רוצים לשלם יותר מדי על שרת גדול שיש בו אתר אחד קטן שלכם ומצד שני לא רוצים לשלם מעט ואז האתר שלכם ייתקל בבעיות שונות מה שיפגע בחוויית השימוש של הגולשים שלכם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: