קניית קישורים - מתי זה הפך לחוקי?

קידום אתרים

לא אחת שמענו על המושג "קידום אתרים", אבל לא באמת הבנו מה זה אומר ומה היתרון הגדול של זה עבור בעלי העסקים. בשורות הבאות נצלול עמוק אל יסודות רעיון קידום אתרים וננסה להבין מדוע המדובר בכלי שימושי.

האינטרנט הפך להיות הכלי השימושי והנפוץ ביותר בעולם אשר מיליוני אנשים חיים סביבו יום יום, וככל שהזמן חולף ניתן לראות כי אנשים מבלים ברחבי האינטרנט שעות רבות במהלך היום. לא משנה באיזה עסק מדובר מסעדה או חנות, עסק פיזי או וירטואלי, כל בעל עסק יודע שכדי להצליח עליו להקים אתר ברשת האינטרנט כדי שיוכל לקדם את העסק שבבעלותו וליהנות מחשיפה נרחבת ומשכך באופן ברור להגדיל את הרווחים.

 

זירת האינטרנט מלאה באתרים שונים המנסים להתחרות על אותם הגולשים ומציעים את אותו שירות או מוצר. משכך, אין זה מספיק להקים אתר אינטרנט יפה ומיוחד אלא יש לדאוג לדרך לקדם אותו ולהבליט אותו על פני שאר המתחרים.

(ניתן לצפות בכתבה מעולה בנושא קידום אתרים בגוגל שנכתבה באתר כלכליסט)

כיום, מרבית גולשי האינטרנט פונים בדרך כלל למנוע החיפוש בכדי לחפש אחר שירות או מידע לו הם זקוקים. קידום אתרים למעשה מביא לשיפור משמעותי של דירוג הדפים המופיעים במנועי החיפוש השונים כך שברגע שיחפשו שירות או מוצר הקשור לעסק שלכם תוכלו להופיע בין האתרים הראשונים שמנוע החיפוש מציע לגולשים. ככל שהקידום שלכם יהיה יותר טוב ולאורך זמן תוכלו ליהנות מחשיפה מקסימאלית למיליוני גולשים וליהנות מתוצאות טובות.

 

אילו שיטות קידום אתרים קיימות?

שיטת הקידום המהירה והקלה יותר – קידום אתרים באופן ממומן  – בה נשקיע כסף על מנת לקדם את האתר לראש מנוע החיפוש. לעומתה, קיימת שיטת קידום אורגנית המבוססת על איתור מילות מפתח חזקות בהם הגולשים משתמשים והטמעתן במאמרים באתר.

על אף שקידום אתרים אורגני מהווה דרך פעולה "טבעית" יותר לעומת קידום אתרים ממומן, חשוב להבין שגם קידום אתרים אורגני הינו תהליך מורכב וייחודי אשר מצריך מחשבה ומקצועיות רבה וזאת כדי להגיע לתוצאות מקסימאליות עבור העסק. כך למשל, בשלב הראשון יש לחפש אחר מילות מפתח חזקות ומובילות ובהמשך לשלבן בדפי האתר.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: