שליחת קבצים גדולים

5 פתרונות לשליחת קבצים גדולים

אם אתם מחפשים את הדרך ליעל את בית העסק, המשרד או הארגון שלכם ועל הדרך לחסוך בזמן ומשאבים – חשוב שתדעו כי באמצעות שליחת קבצים גדולים בצורה חכמה: אפשר לחסוך זמן ולעבוד נכון יותר. כדי להכיר קצת את עולם הייעול בעת שליחת תוכן, הכנו לכם רשימה של 5 פלטפורמות לשליחת קבצים גדולים:

שימוש בפלטפורמת BOX – אם אתם רוצים לשתף קבצים בתוך ארגון, תוכלו להיעזר בפלטפורמה בינלאומית שנועדה לשליחת קבצים. BOX מקנה את הדרך לשתף כמויות גבוהות של תכנים וקבצים בצורה מאובטחת, תוך שהיא מלווה מיליוני משתתפים בארץ ובעולם. כלי זה נחשב הטוב ביותר לניהול תכנים וקבצים בארגון, תוך שהוא מקנה העברת מידע בזמן קצר ובכך שיפור יכולות ועבודה פרודוקטיבית יותר.

העברת קבצים דרך ג'מייל – דרך נוספת להעביר קבצים גדולים הינה באמצעות תוכנה חדשה אותה השיקה גוגל. מדובר בתוכנה 'גוגל דרייב' כמובן, שמקנה צירוף קבצים עד 10 ג'יגה.

ג'מבו מייל – עוד תוכלו להיעזר בתוכנה בשם ג'מבו מייל עמה עובדים בעיקר גרפיקאים. באמצעות ג'מבו מייל ניתן להעביר קבצים ותכנים בקלות, כמו גם עיצובים ושאר מדיות ללא המתנה וללא בזבוז זמן או קושי.

דרופ בוקס – דרך נהדרת נוספת לשתף קבצים גדולים כמו גם לעבוד בסנכרון עם אנשים בכל העולם, הינה באמצעות שימוש בדרופ בוקס. דרופ בוקס מקנה את היכולת לאחסן תיקיות וקבצים בענן היא מכילה המון תוכן ומאפשרת גישה אל התיקיות והקבצים בכל זמן.

We Transfer – דרך נוספת וחכמה להעביר קבצים גדולים אל הדואר האלקטרוני הינה באמצעות שימוש בפלטפורמת We Transfer כאשר מודברת בפלטפורמה שמקנה לכם את היכולת להעביר קבצים עד ל 2 ג'יגה בייט ולהעביר תכנים ללא הגבלה עם נפח גדול יותר מ 2 גיגה בייט. את התכנים וקבצים אפשר לפצל ולשלוח ליעדים שונים תוך חסכון בזמן כסף ומשאבים.

לסיכום, אם אתם שמים לב כי זמן רב מידי מתבזבז בעת שליחת קבצים ליעדים שונים, חשוב לבחון את האופציות השונות ולבחור כבר עכשיו את הטובה מכל!

עוד מידע בנושא תוכלו למצוא באתר של קלאוד קום.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: