סרטון שיווקי

סרטון שיווקי

עם קצת תכנון ועודף יצירתיות, אתם יכולים ליצור סרטונים שיווקיים שידהימו את הקהל שלכם. אם אתם עדיין מהססים לגבי הערך של וידאו עבור העסק שלכם, במיוחד אם אתם קטנים, הנה כמה עובדות שעשויות לשכנע אתכם.

סרטון שיווקי 

סרטון שיווקי הוא הרבה יותר מכל דבר שמקדם עסקים. בין אם אתם אוהבים את זה או לא, כדאי שתיקחו לתשומת ליבכם את האפשרות המעולה הזו לקידום ולשיווק העסק שלכם.

מהו שיווק וידאו? 

נאמר שתמונה שווה אלף מילים. עבור סרטון, הכפילו את זה בעוד אלף. זהו הבסיס לשיווק בווידאו, צורת שיווק רבת עוצמה שמערבת ביעילות את הקהל שלכם כחלק מהקמפיינים השיווקיים שלכם.

שיווק בווידאו, פירושו שיווק באמצעות סרטוני תדמית לעסקים כדי לקדם ולספר לאנשים על המוצר או השירות שלכם. זה עוזר לעסק שלכם להגביר את המעורבות בערוצים הדיגיטליים והחברתיים שלכם, מחנך את הקהל שלכם ומאפשר לכם להגיע אליו באמצעות מדיום חדש.

מהם היתרונות של שיווק וידאו? 

עם גישה לרשתות מהירות יותר, עסקים משתמשים ביותר ויותר סרטונים כדי ליצור קשר עם הלקוחות שלהם. עסקים רבים, כנראה גם המתחרים שלכם, משתמשים בסרטונים כדי לתפוס ערך מהקהלים שלהם.

למה כדאי לכם להשתמש בסרטונים בפוסטים שלכם במדיה החברתית? ובכן, פוסטים בווידאו:

  • נשארים גלויים יותר בעדכונים חברתיים
  • מקבלים יותר חשיפה ומעורבות
  • מגבירים את ההבנה של המוצר שלכם
  • מתבלטים יותר
  • מספקים דרך נוחה יותר לתקשר עם הקהל שלכם
  • הם כלי מכירות רב עוצמה

למה חשוב שיווק וידאו? 

השימוש בווידאו כחלק משיווק, צובר משיכה רבה בעסקים בכל הגדלים, כולל יזמים ועסקים קטנים. החשיבות הרבה שיש לעסקים בסרטוני תדמית, היא רבת עוצמה ולא כדאי לכם לפספס את ההזדמנות הזו עבורכם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: