דרכון פורטוגלי

כמה עולה להוציא דרכון פורטוגלי?

קראתם לא מעט מידע בנושא של דרכון פורטוגלי? שמעתם על אנשים שהוציאו לאחרונה דרכונים פורטוגלים ואתם תוהים האם גם לכם יש זכות כזו? אם כך, ברור מדוע תרצו לבדוק את העניין הזה לעומק. אומנם יכול להיות שלא תעשו שום שימוש בדרכון הזה בעתיד, אך מצד שני, תמיד עדיף שיהיה לנו עוד דרכון, לכל צרה שלא תבוא. בנוסף לכך, כאשר מדברים על דרכונים פורטוגלים, למעשה מדברים על דרכונים אירופאיים לכל דבר, מה שאומר שכל האיחוד האירופי יהיה פתוח בפניכם. לכן, אפילו אם אתם בעצמכם לא באמת זקוקים לדרכון הזה ולא רואים את עצמכם מנצלים אותו, רצוי שתוציאו דרכון כזה, לפחות למען הילדים. 

מה משפיע על העלות של הוצאות דרכון פורטוגלי? 

אם עד היום בכל פעם שחשבתם להוציא דרכון פורטוגלי ירדתם מהרעיון כי היה נדמה לכם שמדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי, כדאי שתדעו שאפשר להבין ללבכם. לפני שנים, כאשר כל הנושא של הוצאת דרכונים זרים החל להיות מדובר, המחירים שגבו עורכי הדין השונים היו מאוד גבוהים. היום, לעומת זאת, זה כבר לא כך ולכן, אם אתם רוצים להוציא דרכונים פורטוגלים ואם יש לכם זכות לכך, אתם תראו שההוצאה לא תהיה גדולה מידי. מה שכן, כדאי להבין שיש כמה גורמים שיכולים להשפיע על העלות הסופית, כמו לדוגמא: 

 

  • השאלה מי יטפל עבורכם בנושא
  • השאלה האם המקרה שלכם מסובך או מורכב מאוד
  • השאלה מי יבצע עבורכם את כל התרגומים שצריך

בנוסף לכך, כמובן שאתם יכולים לטפל בנושא הדרכון מישראל או לנסוע לפורטוגל, מה שיכול להיות עוד נתון שישפיע על העלות הסופית של כל העניין. כך או כך, לא כדאי לוותר על הזכות הזאת כי להיות אנשים עם דרכון אירופאי זה אומר שיהיו לכם הרבה מאוד הזדמנויות ואפשרויות. אתם, וגם ילדיכם, תוכלו לגור באירופה, ללמוד שם וליהנות מעוד זכויות של תושבי האיחוד האירופי, אז למה לחשוב פעמיים? 

בעזרת מי כדאי להגיש את הבקשה לדרכון? 

אם תעשו חיפוש קצר תגלו שלא מעט מומחים מציעים לעזור לכם בכל מה שקשור להגשת הבקשה לדרכון פורטוגלי. עם זאת, חשוב לכם שלא כולם מגיעים עם הניסיון הנדרש ולכן לא בטוח שכל איש מקצוע שמציע את עצמו כמומחה הוא אדם שבאמת תשמחו לקבל ממנו שירות. לכן יש טעם לבדוק, בין היתר, האם מדובר על מקצוען אמיתי שכבר עזר לאחרים לקבל דרכונים? והאם, כאשר אתם עושים חיפוש אונליין אודות אותו איש מקצוע, אתם מוצאים רק חוות דעת חיוביות שנכתבו על ידי לקוחותיו הקודמים? שווה להשקיע בבחירת איש מקצוע רציני כי הוא איש המפתח שישפיע בצורה משמעותית ביותר על השאלה האם בסופו של דבר באמת תקבלו את הדרכון או לא. 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: