הקלטת הודעות וואטסאפ

הקלטת הודעות וואטסאפ

השימוש בהודעות וואטסאפ לעסקים הן הכתובות והן הקוליות הפכו בשנים האחרונות לכלי עבודה ראשון בחשיבותו. 

הודעות ווטס אפ מוקלטות 

מאד נוח להקליט הודעה קולית ולשגר לאדם אחר, או לקבוצה של אנשים. חברות רבות זקוקות בשלב מאוחר יותר למידע זה ולכן קיימת חשיבות רבה לשמור אותו.

השיטה הנוחה ביותר היא לשמור את כל ההקלטות ברשומות מסודרות על פי הנוחות של הלקוח, כדי שיהיה בשלב שני קל גם למצוא את ההקלטות הללו. 

ההקלטות הללו נעשות ישירות מטלפון הנייד ונשמרות בתוכנה המזכירה מחסן וארכיון, כך שאפשר לקטלג את ההקלטות השונות. אפשר לבצע את ההקלטות הללו מכל סוג של מכשיר נייד בכל מערכת הפעלה ובפעילות של כל אחד מספקי התקשורת.

הקלטת שיחות של עובדות 

העובדה שבמקומות עבודה רבים מאחסנים את ההקלטות של העובדים שמתרחשות מול הלקוחות בשלל נושאים שבהם עוסקת החברה, מדרבנת את העובדים לפעול באופן נכון ויעיל. 

התוכנה מעלה את כל הנתונים וכך קל מאד לשלוף בעתיד את ההקלטות החשובות, לשלוח אותם לגורמים הרלוונטיים ולהקשיב להם באופן ברור וחד, ראו דוגמאות באתר https://www.telemessage.co.il

שימוש בהקלטות ווטס אפ 

ההקלטות הללו מתאימות מאד לצורך בדיקת מידע על פי צרכים אישיים, או עסקיים, כדי להבין את כוונתו של האדם שדיבר בשיחה ספציפית. 

במקרים רבים הנתונים מועברים לעורכי דין כדי שישמשו כראיות בעת דיונים משפטיים בבתי המשפט, בפגישות גישור או בוררות, כדי שהמידע ישמש כהוכחה עבור אחד הצדדים.

שימוש בתוכנה 

מדובר בתוכנה מתוחכמת שהיא קלה מאד לשימוש ולכן מתקינים אותה על המחשב באמצעות ממשק ייחודי. בדרך זו אפשר להפעיל את התוכנה על כל מחשב ולהפיק ממנה את המיטב. לאור היכולות המצוינות שלה נעשה כעת שימוש שהולך ומתרחב בתוכנה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חושפים את המופלאים הטכנולוגיים: גאדג'טים שמגדירים את חיינו הדיגיטליים
בעולם המשגשג על חדשנות, גאדג'טים התפתחו לבני לוויה הכרחיים המשתלבים בצורה חלקה בשגרה היומיומית שלנו....
קרא עוד »
אוק 19, 2023
פטרון חליפות חתן, לבחור נכון ליום המאושר בחיים 
הצעת לה, היא אמרה לך כן, האמן לנו, אנחנו כל כך מתרגשים עבורכם. אנחנו יודעים, היא כבר עמוק בהכנות ורק אתה...
קרא עוד »
אוג 09, 2022
ניווט בשיווק ממומן באינטרנט: 12 יתרונות וחסרונות מכריעים
הנוף הדיגיטלי השתנה באופן דרמטי במהלך העשורים האחרונים, והביא איתו אסטרטגיות וערוצים שיווקיים...
קרא עוד »
אוג 09, 2023