הקלטת הודעות וואטסאפ

הקלטת הודעות וואטסאפ

השימוש בהודעות וואטסאפ לעסקים הן הכתובות והן הקוליות הפכו בשנים האחרונות לכלי עבודה ראשון בחשיבותו. 

הודעות ווטס אפ מוקלטות 

מאד נוח להקליט הודעה קולית ולשגר לאדם אחר, או לקבוצה של אנשים. חברות רבות זקוקות בשלב מאוחר יותר למידע זה ולכן קיימת חשיבות רבה לשמור אותו.

השיטה הנוחה ביותר היא לשמור את כל ההקלטות ברשומות מסודרות על פי הנוחות של הלקוח, כדי שיהיה בשלב שני קל גם למצוא את ההקלטות הללו. 

ההקלטות הללו נעשות ישירות מטלפון הנייד ונשמרות בתוכנה המזכירה מחסן וארכיון, כך שאפשר לקטלג את ההקלטות השונות. אפשר לבצע את ההקלטות הללו מכל סוג של מכשיר נייד בכל מערכת הפעלה ובפעילות של כל אחד מספקי התקשורת.

הקלטת שיחות של עובדות 

העובדה שבמקומות עבודה רבים מאחסנים את ההקלטות של העובדים שמתרחשות מול הלקוחות בשלל נושאים שבהם עוסקת החברה, מדרבנת את העובדים לפעול באופן נכון ויעיל. 

התוכנה מעלה את כל הנתונים וכך קל מאד לשלוף בעתיד את ההקלטות החשובות, לשלוח אותם לגורמים הרלוונטיים ולהקשיב להם באופן ברור וחד, ראו דוגמאות באתר https://www.telemessage.co.il

שימוש בהקלטות ווטס אפ 

ההקלטות הללו מתאימות מאד לצורך בדיקת מידע על פי צרכים אישיים, או עסקיים, כדי להבין את כוונתו של האדם שדיבר בשיחה ספציפית. 

במקרים רבים הנתונים מועברים לעורכי דין כדי שישמשו כראיות בעת דיונים משפטיים בבתי המשפט, בפגישות גישור או בוררות, כדי שהמידע ישמש כהוכחה עבור אחד הצדדים.

שימוש בתוכנה 

מדובר בתוכנה מתוחכמת שהיא קלה מאד לשימוש ולכן מתקינים אותה על המחשב באמצעות ממשק ייחודי. בדרך זו אפשר להפעיל את התוכנה על כל מחשב ולהפיק ממנה את המיטב. לאור היכולות המצוינות שלה נעשה כעת שימוש שהולך ומתרחב בתוכנה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

seo קידום אתרים

seo קידום אתרים

היום כמעט כולם כבר מכירים את המונח- SEO, מאחר ומדובר על אחד הנושאים החמים ביותר בשוק. קידום אתרים הפך למיינסטרים, ברגע שרוב החברות ורוב בעלי

קרא עוד »
דיו למדפסת Brother

דיו למדפסת Brother

יש לכם מדפסת של חברת Brother ונגמר לכם הדיו? מעוניינים לרכוש דיו למדפסת Brother במחיר אטרקטיבי? מחפשים מקום לקנות בו דיו איכותי של Brother? אנחנו

קרא עוד »