כנס וירטואלי

כנס וירטואלי – התממשקות ומה שצריך לדעת

קיום מוצלח של כנס וירטואלי צריך להיות כזה שמושם בו דגש בראש ובראשונה על התממשקות הכנס לפלטפורמות מובילות ברשת. כנס שמשודר בלייב לפייסבוק, זום, יוטיוב ופלטפורמות נוספות יהיה כזה שסיכויי ההצלחה שלו הרבה יותר גדולים. לאור זאת צריך להקדיש מחשבה רבה לתכנון הכנס ולפנות אך ורק אל חברה שיודעת לספק פתרון איכותי ומקיף בכל הנוגע לשידור שלו ברשת.

התממשקות לפלטפורמות מובילות

הדבר הראשון שתצטרכו לשים אליו לב כאשר אתם פונים אל חברה שעוסקת בהפקה של כנסים וירטואלים יהיה נושא ההתממשקות של הכנס של פלטפורמות לייב שונות. חברה מקצועית תדע להציע לכם את האופציה לשדר בלייב לזום, Vimeo, יוטיוב, פייסבוק וכל פלטפורמה מובילה אחרת. בדרך זו תוכלו להגיע לקהל צופים מקסימלי ולממש את פוטנציאל הכנס שלכם במלואו.

ציוד איכותי לשידור חלק ומוצלח

היבט נוסף שצריך להתייחס אליו הוא איכות הציוד בעזרתו נעשה הכנס. אם תרצו שהכנס כולו יעבור בצורה חלקה וישדר מקצועיות לקהל הצופים, עליכם לפנות אל חברה אשר עושה שימוש בציוד צילום ושידור איכותי ככל הניתן באתר https://www.virtuals.tv. כך תוכלו להתמקד בתוכן ולא לחשוש בנוגע להתרחשות של בעיה טכנית כזו או אחרת.

לא לשכוח – הסביבה הוירטואלית

לאחר שכבר יהיה לכם מענה מקצועי בכל הנוגע לאיכות השידור והאתר בהם ישודר הכנס, תצטרכו להתייחס לסביבה הוירטואלית של הכנס. כל כנס מוצלחת הוא כזה שמתקיים בסביבה וירטואלית שבאמת מתאימה לו. 

אם המוצר שלכם דורש הסבר נרחב, פאנל מומחים יהיה מתאים, אם הכנס רלוונטי לציבור הרחב, יתכן ותרצו לבחור באולפן של תכנית בוקר. יש לא מעט אפשרויות שונות ופשוט תצטרכו לבחור בזו שתהיה בעלת ההתאמה הטובה יותר לסוג האירוע שלכם.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך מוציאים ספר לאור?

איך מוציאים ספר לאור?

תהליך הוצאה לאור של ספר הינו ארוך ומורכב. ישנם סופרים שיבחרו לבצע את ההוצאה באופן עצמאי. אך לרוב סופרים מעדיפים להשאיר את העבודה לחברת הספרים.

קרא עוד »
החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד, מה עושים שהמסך נשבר?! מעבדה מקצועית להחלפת כל סוגי המסכים למחשבים ניידים

אחת הבעיות הנפוצות איתה מתמודדים אנשים שמחזיקים מחשבים ניידים, היא מסך שנשבר. זו תופעה מוכרת, בעיקר בקרב משתמשים לא זהירים או כאלה שמתניידים הרבה בדרכים.

קרא עוד »