גוגל שופינג

גוגל שופינג – הדרך הנכונה להגדלת הרווחים

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום של גוגל שופינג ו/או אינסטגרם שופינג. מדובר ללא ספק על אחד התחומים החמים ביותר בתקופה האחרונה, היות ומדובר על תחום שיכול לאפשר לכל אחד להגדיל את הרווחים שלו בצורה משמעותית. עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת להתחיל קמפיין בגוגל שופינג, יש צורך להוכיח בעלות על ה- URL של האתר, שמעוניינים לפרסם. לאחר מכן, יש צורך לייצר את פיד המוצרים שתרצו למכור. מדובר כמובן על כול הנתונים הקיימים על המוצרים שלכם, לכן חשוב לבצע את השלב הזה בצורה מקצועית ואיכותית, על מנת למנוע תקלות מיותרות בהמשך הדרך. ניתן לעשות זאת במגוון רחב של דרכים שונות, אך ההמלצה הכללית היא להשתמש בקובץ XML. חשוב רק לוודא כי הקובץ מתעדכן אחת ליום, על מנת למנוע מצב של מחסור במוצרים.

גוגל שופינג – מה חשוב לדעת בתחום?

כאמור, לאחר בניית פיד המוצרים, מגיע השלב של גוגל שופינג. לצורך כך, יש להיכנס לגוגל אדוורדס ולבחור בקמפיין קניות. יש צורך לבחור את שם הקמפיין ואת ההגדרות שלו, לייצר קבוצות של מודעות ולבסוף לחזור למרצ'ט סנטר ולהטמיע חוקים. יש לזכור כי כל התהליך עלול להיות מורכב ומסובך בהתחלה, היות וחוסר תשומת לב עלול לגרום ללא מעט תקלות טכניות. אך עם זאת, כדאי לדעת כי מדובר על אחד הקמפיינים המוצלחים ביותר בתעשיית האיקומרס. אחד היתרונות הבולטים שלו, הוא העובדה שהעלות לקליק יכולה להיות נמוכה משמעותית מהעלות לקליק ברשת החיפוש. בצורה כזו, ניתן להפחית את עלויות הקמפיין וליהנות מרווחים גבוהים יותר. כדאי לדעת כי על מנת לגרום לקמפיין שלכם להצליח, יש צורך להתייחס לפסיכולוגיה של הגולש, היות והמטרה היא ליצור מודעות מדויקות ורלוונטיות עבורו.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך מוציאים ספר לאור?

איך מוציאים ספר לאור?

תהליך הוצאה לאור של ספר הינו ארוך ומורכב. ישנם סופרים שיבחרו לבצע את ההוצאה באופן עצמאי. אך לרוב סופרים מעדיפים להשאיר את העבודה לחברת הספרים.

קרא עוד »
החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד, מה עושים שהמסך נשבר?! מעבדה מקצועית להחלפת כל סוגי המסכים למחשבים ניידים

אחת הבעיות הנפוצות איתה מתמודדים אנשים שמחזיקים מחשבים ניידים, היא מסך שנשבר. זו תופעה מוכרת, בעיקר בקרב משתמשים לא זהירים או כאלה שמתניידים הרבה בדרכים.

קרא עוד »