תשתית אינטרנט 5G

תשתית אינטרנט 5G – כל מה שצריך לדעת

הדור החמישי והמתקדם של הרשת הסלולרית 5G כבר כאן. חיכינו לה, דיברנו עליה ועכשיו שהיא כבר איתנו, יש לכל אחד מה להגיד עליה. תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום; ג'י חמש, הוא הדבר הגדול הבא. תוכלו כבר לבדוק מכשירים ולבצע השוואת מחירי תקשורת באתר משתלם לי.

תשתית אינטרנט 5G – כל מה שצריך לדעת

בכל רחבי העולם כבר פועלות האנטנות של הדור החמישי, זה שכבר הספקנו להכיר העונה לשם 5G וגם כאן בישראל, תתחיל ממש בקרוב פריסת האנטנות העוצמתיות של פייב ג'י. 

ישנם רבים אשר מודאגים מההשלכות הקשות האפשריות של הרשת הסלולרית החדשה, אבל האם הם צודקים? ולמה בכלל צריך דור חדש של רשת סלולרית? מה היא באמת מביאה ומהם החידושים הייחודיים שלה?!

ישנן שלוש קטגוריות עיקריות של שימוש ב- 5G

התקשורת החדשה כוללת חיבור של מיליארדי מכשירים ללא התערבות אנושית בקנה מידה שלא נראה קודם. יש בכך כדי לחולל מהפכה בתהליכים ויישומים תעשייתיים מודרניים, כולל חקלאות, ייצור ותקשורת עסקית.

תקשורת חביון נמוכה אמינה במיוחד הינה קריטית למשימה הכוללת שליטה בזמן אמת במכשירים, רובוטיקה תעשייתית, מערכות תקשורת ובטיחות בין רכבים, נהיגה אוטונומית ורשתות תחבורה בטוחות יותר. 

פס רחב נייד משופר

פס רחב מספק מהירויות נתונים במהירות משמעותית ויכולת קיבולת גדולה יותר המחזיקה את העולם מחובר יותר. יישומים חדשים יכללו גישה קבועה לאינטרנט אלחוטי לבתים, יישומי שידור בחוץ ללא צורך ברכבי שידור וקישוריות רבה יותר לאנשים בזמן תנועה. 

עבור קהילות, 5G תאפשר חיבור של מיליארדי מכשירים לערים החכמות שלנו, לבתי ספר חכמים ולבתים חכמים, לרכבים חכמים ובטוחים יותר, לשפר את שירותי הבריאות וכן החינוך, ולספק מקום בטוח ויעיל יותר לחיות בו.

ערכו השוואת מחירים בין פרטנר TV לשאר החברות

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: